Благотворителни Коледни базари 2007

  • 536
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 577
 Здравейте, някои жени оттук ни подсетиха, че и тук можем да сложим тази тема и да се закове, за да знаят повече хора за тези събития.
 Базарите са организирани от Движение на българските майки, както и от инициативни комитети от жени и майки - идеята е: да помогнем на децата, лишени от родителски грижи и да направим животът им по-весел. Не става въпрос само за материална продкрепа, а и за организиране на партита, рождени дни, почивки и всичко, което ни позволяват спечелените средства от базарите.
Изработените неща за базарите са труд на майки, децата от домовете , детските градини и училища.
А ТОВА СА ГРАДОВЕТЕ В КОИТО ЩЕ ИМА БАЗАРИ:

София  15-16 дек.     МОЛ София от 10 ч.
Пловдив
  15-16 дек.  Търг. центрове Гранд и Екселсиор от 10ч.
Пазарджик 18 дек. Фоайе на Община Пазарджик 10Ч.
                              19 дек. Фоайе на Евроцентъра
Добрич 12-15 дек. фоайе на Младежки дом (при хубаво време пред дома)
Г. Оряховица 17 дек. Читалището
Русе 15 - 20 дек. Павилион 54 на Площад Свобода 6

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 19:08 от mama_iana

# 1
  • София
  • Мнения: 6 521
а в МОЛ София къде точно ?

# 2
  • Мнения: 2 577
 В МОЛ-а  - до киното на последния етаж, а другото е пред Техномаркета.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Благодаря за информацията Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 6 521
и аз мерси   bouquet . като не направих нищо за базара, поне ще заведа цялото талибанско семейство да си купим хубави нещица  Peace Peace Peace

# 5
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Мерси много за информацията. Всяка година се чудя защо няма такива базари и в Пловдив, а то дори и да е имало, аз все не съм разбрала.Точно на 15-16 ще съм си в Пловдив и ще отида.  bouquet

# 6
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
mama_iana тъй като ти си публикувала тази тема, знаеш ли как човек може да се включи към подготовката за един такъв базар, за този вече е късно,но за другата година с удоволствие бих се включила с каквото мога. Ако знаеш нещо по въпроса или си част от организаторите ми пиши на лични.

Общи условия

Активация на акаунт