Дали мога да се надявам?....

  • 1 468
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Мили момичета,моля за съвет. Само не ми се смейте,защото съм на 39 години и имам една вече голяма дъщеря ,/т.е. знам що е то бременност/,но сега направо се побърквам от притеснения.
От близо година опитваме за второ дете /вярно,че малко късно се сетихме,ама таткото трудно "узря"  Simple Smile / и до миналия месец никакъв резултат. Ще ме извините за дългите и подробни обяснения,но искам всичко да си споделя с вас и ако някоя е имала подобни "емоции" да ги опише.
За първи път миналия месец лелката се забави,което за нея е нетипично. За жалост,после се появи с гръм и трясък. Интересното е, че от миналия цикъл насам почти не са преставали да ме болят гърдите и особено да ме сърбят зърната. След поредните бебеправения болката стана още по-силна и на моменти дори нетърпима. Сърбежът продължава, а зърната изобщо не мога да ги пипна. И още по-странното е, че този месец нямам никакви ПМС,което наистина е невероятно за мен. Гърдите ми не са напрегнати, а само болезнени и тежки.  Няма го и подуването на корема, главоболието и т.н. Единствено днес забелязах мноооого бледа розова нишка след ходене до тоалетната. Все още нямам закъснение и ми е рано за тестове/М.се очаква на 2.12/.  Много ми се иска да се надявам,че тези нетипични за мен положения трябва да ме подсетят,че не съм сама,  Praynig,ама много ме е страх от поредното разочарование. Моята докторка ,след направените изследвания,рече,че всичко ми било наред за възрастта и да продължавам да опитвам. Естествено,че ще продължавам да опитвам и дано по-скоро стане бебчо!   Казват,че две бременности и раждания не си приличат,а за първата ми бременност си спомням само,че имах съвсем типичните и неприятни ПМС и много напрегнати гърди почти 3 месеца. Иначе никакви други особености и проблеми. Беше една наистина безпроблемна и лека бременност. И в този момент объркването ми идва от това дали липсата на характерните симптоми е повод да се надявам. Толкова много го искам това бебе,че чак душата ми крещи.Дано този път имам повод за радост!
Моля ви, споделете вашето мнение. 

# 1
  • Мнения: 340
Естествено че можеш да се надяваш!! То какво друго има да правиш! Ще стане  Hug

# 2
  • Мнения: 1 335
Дано е станало Praynig Ще се надявам заедно с теб Hug

# 3
  • Мнения: 1 226
Късмет миличка! Ще ти стискам палци. Hug

# 4
  • Мнения: 57
Bebun40 Стискам ти много силно палци fingerscrossed Flowers Four Leaf CloverНе спирай да се надяваш!!! Praynig Praynig Praynig

# 5
Bebun40, , разбирасе че можеш да се надяваш.  Стискам палци да е така  Hug Hug
А относно гърдите , момичета как се справяте и аз съм всеки месец с напрегнати  болезнени и тежки гърди и преди и след цикъл/ имам чувството,  че минава половината  месец,  докато се оправят/. newsm78 ......ми то направо е страшно Blush

# 6
  • Мнения: 820
daila, ако и след цикъл гърдите продължават да те болят изследвай си пролактина. Просто за всеки случай.

# 7
  • Мнения: 17
Мили момичета,благодаря за топлите думи.  Дано много скоро се похваля,че в мен расте живот. Пожелавам го на всички! Усещането е наистина невероятно и си струва всичките притеснения. Обичам ви!  Hug 

# 8
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Bebun40 аз съм на 36 години и моя случай прилича много на твоя.Таткото ни трудно прие идеята за второ дете. Синът ни също вече е голям ,но какво от това. Повече от всичко искам да имам отново бебе, от три години чакам този момент, но засега нищо не се получава. Пожелавам ти още този месец да се похвалиш ,че си бременна.

# 9
  • Мнения: 17
Уви, през ноември пак нищо не сме направили  Cry! Направо ми се вие от разочарование! И най-странното е,че този месец признаците,които обикновено ме спохождат преди лелката съвсем ги нямаше и дори и сега ужасната болка,която винаги си я има в този период,отсъства.Вече нищо не разбирам!
Силви,наистина проблемите ни си приличат. Предполагам,че и ти си посещавала чичо доктор,та ако не те затруднявам,пиши какво казва той и да обменим опит. Да си призная,понякога ми идва да  #2gunfire таткото,че толкова време му трябваше да се сети кое е наистина важно в тоя живот!
Стискам палци на теб, на всички и на себе си скоро да се похвалим с добра новина! Опитите продължават!  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 098
Bebun40, не се притеснявай. Не вини любимия, той вина няма.Лошото е че започваме да се взираме във всеки един симптом, което си е достатъчно натоварване на психиката. Ще се случи, само трябва да се успокоиш, и да не го мислиш.Знам, че всеки един такъв съвет не ти помага в момента, и аз да си призная много се дразнех когато някой ми говореше така, но осъзнах колко прави са били всички. Така че, бъди силна и момента ще дойде. Успех, и скоро да ни зарадваш с хубави новини.

# 11
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Bebun40 стикам ти палци скоро да се похвалиш с  EFP

# 12
  • София
  • Мнения: 35 817
Bebun40, пожелавам ти скоро чудото да стане
Моят съвет е да направите всички необходими изследвания, вкл и спермограма, антиспермални антитела и т.н.
Това че имаш вече едно дете не означав че пак ще заченеш...и аз съм на 40, нямам никакви проблеми, мъжът ми също и въпреки това вече 6 години не мога да забременея.
Обърни се към клиника по стерилитет и действайте бързо по въпроса.
А докато правите разните му там изследвания, дано да стане, ако ли не - ще си изминала част от пътя към второто щастие
Успех от мен

# 13
  • Варна
  • Мнения: 100
И аз минах по пътя на взиране във всеки симптом на  моето тяло,всичко ме водеше към признаци на бременност Bebun40!
Ако можеш-спри да се вглеждаш толкова-живей нормално!Зная,че отстрани е лесно да се каже,а е трудно да се направи......Но пък нали знаеш-хубавите работи стават тогава,когато най-малко ги очакваш Wink
Стискам палци!
Късмет и скорошно preggoза да се радваш на едно  ylinfant(че може и две) luvbed
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт