Коректор за тъмни кръгове под очите

  • 21 559
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 459
Момичета, убедих се че не става с кремове да се заличат тъмните кръгове.Имах временен ефект докато ползвах на Lierac, но от както го спрях пак същото положение.Решила съм да ги замаскирам препоръчайте ми хубав коректор.До сега не съм ползвала и трябва да купувам на сляпо, а ми се иска да си купя нещо действително качетсвено.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз се интересувам.

Ползвах един на Ейвън, сга съм с друг, пак на Ейвън. Вършат работа, но пък цвета май ми е леко светъл.  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 865
и аз имам този проблем.не обичам да съм намазана с разни фон дьо тен-и и пудри и затова малко ми е сложно да ги позаличавам Rolling Eyes.в момента ползвам на Виши ФДТ и съм доволна що-годе.нанасям го само около очите и е хубаво,че се слива с моя тен и няма нужда да мажа цялото лице Wink

# 3
  • Мнения: 2 459
Остава да чакаме мацките от "обичате ли да се гримирате" да се включат с предложения Sad

# 4
  • Мнения: 776
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

# 5
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Запис Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

Moже ли приблизителни цени? Мерси.

# 7
  • Мнения: 776
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

Moже ли приблизителни цени? Мерси.

Revlon и Лореал - около 18-20 лв., а Есте е скъпичък Blush - към 40 лв., ако си спомням правилно, защото мина известно време от тогава  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 622
Аз ползвам матиращ околоочен крем на Yves Rocher - Inostol Soin Specific и коректор на Revlon - Color Stay

# 9
  • Мнения: 295
Eclat Lumiere на Chanel  Peace

# 10
  • Мнения: 472
Пробвах тестери на "Боржоа".Коректора е като писалка,специално за зоната под очите.Бяха два цвята.Струва о/ло 13лева.

# 11
  • София
  • Мнения: 586
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

И аз в момента ползвам L'Oreal Infallible Concealer и ми харесва. Преди съм ползвала течни коректори за сенки под очите на Avon и Oriflame - тогава бяха около 6-7 лв - и също не бяха лоши.

# 12
  • Мнения: 219
И аз имам такъв проблем.Пробвала съм какви ли не коректори,но не съм доволна от тях,защото винаги се получава разлика с цвета на лицето. От доста дълго ползвам фон дъо тен на Impala и съм много доволна. Препоръчвам ти го.

# 13
  • Мнения: X
На мен ми се струва,че точно от фон дьо тен и коректор ми се получават сенки под очите,като не се маскирам нямам подобен проблем newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 586
На мен ми се струва,че точно от фон дьо тен и коректор ми се получават сенки под очите,като не се маскирам нямам подобен проблем newsm78

Вероятно не са точно в подходящите за кожата нюанси - и при мен се е получавало така преди

Общи условия

Активация на акаунт