Копър и магданоз?

  • 698
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 161
Здравейте дами-мами.
Никъде не можах да намеря нещо относно подправките. Аз и съпруга ми не обичаме копър и магданоз, но това не е причина да лишаваме децата от тези полезни зелининки. Кажете моля от кога могат да се дават и сваряват ли се или се дават сурови?
Благодаря и поздрави от нас  bouquet

# 1
  • Мнения: 508
Мами,точно днес мислих да пускам подобна тема с нетърпение очаквам вашите съвети Hug

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 161
Благодаря , Vivi   bouquet

# 4
  • Мнения: 508
Много мерси и от мен Peace

# 5
  • Мнения: 5 362
Винаги съм слагала в яденето на Калина от тези подправки.Иначе и аз не ги ям Wink

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
аз пробвах сега през 7 месец и му сложих 2-3 листенца магданоз,но при пасирането остана на дребни парченца и се притесних да не се задави  с тях и спрях да слагам,при вас смилат ли се напълно листенцата и може ли беба да се задави с тях?

# 7
  • Мнения: 44
На 8 месеца сме, но вече повече от месец слагам в пюрето на Радост магданоз, копър или и двете. Не ги варя. Нарязвам на ситно и пасирам всичко. Става много по-вкусно и полезно.  Hug

# 8
  • Мнения: 857
Aз също доста често ги използвам, почнах от 7месец.

# 9
  • Мнения: 520
Слагам копър и магданоз в домашно приготвените пюрета. При мен също стават на парчета след като пасирам, но не се е задавяла до сега.

# 10
  • Мнения: 1 483
И слагам и копър и магданоз.Копъра го почнах по-късно от магданоза понеже не се пасира много добре.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Чай от копър се дава против колики, на току-що пръкнали се бебенца.
Магданоз има в доста от готовите зеленчукови пюрета.

# 12
  • Мнения: 311
Слагам магданоз от 6 месец.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз да ви кажа честно пуснах темата непосредствено преди да им дам картофче и вече бях сложила малко и магданоз и копър Embarassed. След като прочетох вашите отговори реших да изчакам още малко,  месец. Но друго исках да ви кажа. И при мен останаха на малки парченца и ми беше много смешно като напълниха памперсите там магданоза и копъра бяха в същия вид в какъвто бяха в пюрето, само дето не бяха толкова зелени Joy .
Мерси на всички

Общи условия

Активация на акаунт