Tattoo

  • 1 612
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте мили мами и татковци  Simple Smile Мисля тези дни да си направя tattoo но не знам какво точно да е .... и разглеждам саитове но.... и  имам един въпрос към вас-имате ли татос и каде сте си го направили( като част от тялото) и какво представлява? ако мойете да прикрепите фаил и евентуално да видя нещо ще сам Ви много благодарна Simple Smile   Sunglasses    bouquet   Peace

# 1
  • Мнения: 6 991
Уби ме.
Татуировката за мен има много лично и символично значение. Не можеш ей така просто да идеш да си направиш, още повече пък да видиш какво друг си е направил и да си го лепнеш...
Според мен, де. Явно ти не мислиш така. Но хубаво си помисли, защото моментното ти желание не е нещо, заради което да направиш това.

# 2
  • Мнения: 1 712
Имаше такава тема опитай с търсачката.Еовин е права за моментното желание аз лятото си направих временно  tattoo на морето с голямо желание,хареса ми,но не бих си направила постоянно,така че хубаво си помисли преди да го направиш.

# 3
  • Мнения: 25 441
Имам, да. На задника.  Flutter
Представлява отпечатана мъжка длан, с ярко очертани 5 пръста. Ръката на баща ми, когато изявих желание да се татуирам в негово присъствие.  Mr. Green
Няма да ти я покажа, защото ме е страх, че ще ме баМнат.
Но ако искаш да се сдобиеш и ти с такава, знаеш към кого да се обърнеш. Нищо, че вече си женена май, може пък баща ти да е добър човек и да ти влезе в положението...  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 447
Стига бе, татуировките останаха нейде в 90-те  Wink

# 5
  • sf
  • Мнения: 10 080
да бе, аз ги харесвам. моята я правих 2005г в едно студио зад Ялта.

# 6
  • Мнения: 106
Уби ме.
Татуировката за мен има много лично и символично значение. Не можеш ей така просто да идеш да си направиш, още повече пък да видиш какво друг си е направил и да си го лепнеш...
Според мен, де. Явно ти не мислиш така. Но хубаво си помисли, защото моментното ти желание не е нещо, заради което да направиш това.
аз не искам да видя кои какво си е направил а просто да се консултирам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 423
На кое място от тялото желаеш да
те татуират? На дланта отгоре може
да ти напишат Liusito+Гаджето=ВНЛ.
Това е класика, костюм шанел, хаванска
пура, бутилка кола, запалка зипо и т.н.
Може да ти изрисуват венериния хълм
като пеперуда, разбира се, цветно, но
трае дълго и може да е болезнено. Ако
си сложиш пиърсинг на клитора, ще ти
изглежда като съвсем истинска пеперуда.
Гледай, да не е топченце, а да е халка,
където може да закачиш друго бижу,
примерно висулки на Сваровски. Мога
да ти услужа с няколко книги на тази
тема, мога и да те запозная и с някои
креативни креатури от бранша. Дори
може да ти уредя лайф-участие в един
от пърформънсите, където да усетиш и
какво е брендинг, там също остават за
цял живот белези. Просто трябва да си
решиш какво точно искаш, концепцията
и стратегията остави на нас, компетентните.

# 8
  • Мнения: 351
Aз имам на кръста ин и ян в слънце.Подарък ми е от мъжа и много си я обичам!  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт