Има ли бъдещи и настоящи мами от кв.Орландовци /София/...

  • 4 655
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте мами от квартала ако не се познаваме нека се запознаем! Ако пък се познаваме то рядко се виждаме в този студ на вън, нека си полафим из форумите и темичките.... и с две думи добре сте дошли и заварили  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 619
Здравей Jany82!Аз живея в Люлин.Дейвид е на 1.4м. Искам да отправя една молба и по скоро въпрос към теб.Как е в кв. Орландовци?Имам в предвид като локация,население и т.н.Търсиме си квартира с мъжа ми е детето някъде по крайните кв. т.к. наема който можем да си позволим е около 100 Евро.Нещо малко от типа на гарсониера.Мога ли да те помоля ако чуеш нещо подобно при вас да ми пишеш.Ще ти бъда безкрайно благодарна!

# 2
  • Мнения: 22
какво да ти кажа за орландовци на 5 мин. с кола е от центъра с градския транспорт на 10-15, само дето трамвайните спирки са малко надалечко /поне там където съм аз/.на 90% е застроен само с къщи, спокоен квартал е има всякакви магазини, кафета и сладкарници и какво ли не ... единственият недостаък е че няма нито една свястна градинка или парк за децата. може да се намери квартира за 100-150 евро поне аз за толко съм чувала, ако разбера нещо ще ти пиша на лични 

# 3
  • София
  • Мнения: 619
Благодаря ти Jany82   bouquet

# 4
  • Мнения: 434
Аз живея в Орландовци откак се помня.. квартала е много хубав и е близко до центъра, но вече не е толкова спокойно колкото беше преди..

Jany82, ти къде точно живееш?

# 5
  • Мнения: 22
az jiveq blizo do 58 ou. pone za men e hiper spokoino za6toto jiveq v orlandovci ot 2 godini i ne6to a predi tova sym jivqla cql jivot v centara  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 128
Божее , аз си мислех вече че никога няма да срещна някой който да пише във форума и да е от Орландовци!

# 7
  • Мнения: 434
Andjela81 ти в коя част на Орландовци си?

# 8
  • Мнения: 22
Божее , аз си мислех вече че никога няма да срещна някой който да пише във форума и да е от Орландовци!

zadrsti zdrasti ne si misli 4e sme samo dvama trima ima mnogo mami ot orlandovci vyv foruma Simple Smile ti v koi krai na kvartala si???

# 9
  • София
  • Мнения: 128
Ами 2 преки след Луксор посока Бенковски !!! А вие ?

# 10
  • Мнения: 434
Аз преди живеех в блоковете до пощата, а сега живея в блоковете до автогарата..
В тази посока, която казваш имаше едно кафе Елит.. там някъде или преди него?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз, пък съм от Бенковски, но ще се включа във вашата тема, защото няма смисъл да си отварям сама за моя квартал  Grinning

# 12
  • Мнения: 434
То тая тема не е особено действаща, но това може да се промени  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, забелязах, че последния пост е от преди месец и половина  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 434
Ами то на мен ми се ще да завържа контакти, тъй като идва топлото време, а аз не познавам нито една мама в околността и ми омръзна да се шлая сама по улиците... ама няма как Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт