РОЖДЕН ДЕН

  • 552
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте майчета.Скоро дъщеря ми става на 10години!Това е страхотно,но иска нещо по-различно,по-щуро...Моля ви дайте ми идеи как да направя празника незабравим.Споделете вашият опит -за сандвичите,украсата,игри за забавления...А ако знаете някое заведение, където може да се отпразнува,моля да ми пишете!Предварително ви благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 148
Маскирай се като клоун и раздавай награди на децата, като им задаваш въпросчета. Можеш да си измислиш напр. гатанки, логически задачки и др.
Подходяща за тази възраст е играта със столовете - напр. 5 стола и 6 участника, като се обикаля около столовете /подредени в кръг/ на фона на някаква музика и при команда или при всяко спиране на музиката трябва да се седне. Един отпада, маха се и един стол и така до края, когато остават 2 участника с 1 стол
Можеш да измислиш и игра с надбягване с чували по отбори.
Може също да включиш и канадска борба.
Ако разполагаш с ДВД или в съответното заведение има, може да изтеглиш от нета инструментали и тектстове на песни и да направите конкурс за най-добро изпълнение.
Също би могла да включиш  и някакъв конкурс за мини мис респ.и мини мистър /общо/, като критериите биха могли да бъдат най-бързо изяване на ....., най-бързо изпиване на ......., артистична проява в дадена област /пеене, танцуване/

# 2
  • Мнения: 148
Интересна ще им се стори и играта с ядене на кисело мляко по двойки със завързани очи, но ще си навлечеш яда на майките  bigdance2  bigdance2  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт