Равносметки.

  • 5 084
  • 94
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
...И тази година се търкулна.
Хайде да теглим чертата и да си направим равносметка. Кой колко стъпки напред е направил, а колко назад, щастието споходи ли ни, а какво ново научихме?
Помъдряхме ли или напротив - започнахме да оглупяваме? Мъдростта натежа ли ни, а глупостта си разпознахме ли?
Може и да споделите колко килограма сте качили или пък свалили / в духа на една, всъщност две други теми/ - ако това е реализирана цел, която ви приближава до лелеяното съвършенство  Grinning
Има ли нещо което сме загубили тази година и какво сме спечелили..
...А чувствате ли се остарели?

# 1
  • Мнения: 5 299
Докато я преместят, да се разпиша.

Равносметката е простичка:
От към килограми - работата е зле.
Кариерата ми се развива с пълна сила.
В личен план - нещата също се подреждат, макар и постепенно.

Като изключим точка 1, съм доволна.
Аз съм зодия Дева, така че никога няма да се чувствам близо до съвършенството. Mr. Green
Не се чувствам(поне не все още) остаряла. Grinning

# 2
Откакто съм родила тъпча на едно място,ни напред,ни назад.Детето е почти на 2 годинки.Кандидатствах за работа и бях кандидатката с най-големи умения и възможности и дори с най-хубав външен вид,но не ме взеха,защотооооо имам дете.Това било сериозна пречка.Не,че дискриминирали майките,но имало голяма вероятност често да съм в болнични и ме отрязаха тактично.Сериозно обмислям да продължа следването си,бях прекъснала заради бременността-имах проблеми.Но съм щастлива,отслабнала съм Grinning,харесвам се,имам много приятелки,прекрасен съпруг и усмихнато дете.Надявам се следващата година да дръпна напред и да бъда по уверена в себе си.Пожелавам и на всички вас да реализирате мечтите си и да сте по-щастливи Heart Eyes

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз доволна Grinning тихичко все пак, де, да не чуе дяволът.
Нищо общо с миналата 2006-та, на която с нетърпение затръшнах вратата на 31-ви декември Sick, не искам и да си я спомням тая година, ако имаше начин щях просто да я изтрия.
Килограми - стабилни, работа - много, любов също се намира dancing
Когато съм най-зле - така да съм, както се казва Wink

# 4
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Тази година  мина неусетно за мен
  беше безгрижна, спокойна, изпълнена с  много хубави емоции
   с мъжа ми ходихме на екзотично пътешествие
  загубихме близък на семейството човек
   килограмите все така си стоят даже и на горе отиват[/left]
   майчинството ми свършва и трябва да си търся работа
   имаше  малко тъга, сълзи, болка
   и много  много любов

# 5
  • Мнения: 1 992
Годината и за мен мина неусетно, но ще и "затръшна вратата" с голямо желание. Не беше особено добра за мен. Надявам се следващата да е.

# 6
  • Мнения: 323
Чакам с нетърпение да свърши тази година,и дано новата да е по-хубава Praynig
То не бяха служебни проблеми,нерви отвсякъде,направо се скапвам вече.В личен план-едно и също,ни по-добре,ни по-зле,килограмите в последните 2 месеца хвърчат яко нагоре,направо ме е срам от мен самата Embarassed.Искам само да сме здрави.... Hug

# 7
  • Мнения: 3 405
Доволна съм. Свалих много килограми. Отглеждам супергерои. Работих много, после никак. Не ми се отразила промяната. Учих, учих (за пореден път) и имам трета висша диплома - магистър по психология.

# 8
  • Мнения: 1 072
Промених всичко. Всичко.
Доволна съм. Поиграх си с някой малки предизвикателства. Пробвах нови амплоа. За малко да залитна и да изпусна генералната линиа, но гениалният практик в живота ми ме върна.
След нова година отново се хвърлям в сериозността. Винаги като се сетя ми става малко неприятно и притеснено.

# 9
  • Мнения: 1 413
Обичам си аз овнешките равносметки по коледно време
Додо и теб те обичам с тия теми дето ги пускаш!

Външен вид, много бавно се научавам да се харесвам, пусти комплекси мама ми ги е садила сума години, за една няма да ги разсадя.
В работата за себе си доста напреднах, но се уморявам. Научавам се обаче да съм търпелива и много се старая, ще приключа годината с удвоена спрямо стартовата ми заплата - започнах през януари.
Искам да сме здрави и да съм по-спокойна и твърда в отстояването на собствената си почивка и лично време.

# 10
  • Мнения: 2 070
Може да се каже, че тази ми беше от най-гадничките години.

# 11
  • Мнения: 9 865
Поднових си следването и спрях работа, това са двете най-съществени неща.
Надявам се за хубаво да е. По себе си искам много неща да променя, но нещо психиката ме предава.
С радост ще изпратя тази година и много, ама много силно вярвам, че следващата ще е по-добра.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Преломна година

# 13
  • Мнения: 2 407
Доволна!
Килограми екстра-не ,че все не съм на диета.
Кариера-от към финанси добре, позиция- в застой.
В личен план- прекрасна дъщеря,разбран мъж......
Неусетно мина..

# 14
  • Мнения: 4 965
Тази година приключва като най-успешната за мен от последните 10-тина.
Килограмите ми още са повечко, ама си се харесвам - през 2009 г. ще гледам да ги понамаля още.
Кариера - имам страхотна работа и съм на място, където не съм предполагала, че ще работя на тази възраст и получавам заплащане, което не съм очаквала, че мога да получавам.
Личен живот - здрави деца, обичащ мъж и подкрепящи родители - повече в момента не ми трябва.
Доволна съм и както каза някой - зай Боже, в най-лошите моменти да съм така, както съм сега  Praynig.
За 2009 г. искам само здраве!

Общи условия

Активация на акаунт