Доктор Албелтажи - град Бургас

  • 4 429
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Някой чувал ли е нещо за доктор Хамис Албелтажи -уролог в Транспортна болница-Бургас. Вярно ли е, че извършва безкръвни операции на хемороиди? Ако някой знае нещо, моля да ми отговори. Спешно е.  bouquet

# 1
  • Мнения: 141
нещо не мога да разбера-уролог и хемороиди???Двете нямат нищо общо-ако искаш пиши ми на ли4ни,обясни ми какъв е проблема,а аз ще се опитам да ти помогна

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз ходих при него веднъж по спешност и не съм доволна, но с това се изчерпва впечатлението ми, т.е. поърхностно е Rolling Eyes

# 3
 Аз съм много доволна защото 20 г. се оплаквах от Хемороиди и добре, че  срещнах такъв доктор и разбрах, че той е хирург-уролог-андролог. И се оперирах при него и нямах никаква болка по време на операцията и до днес.
 Неговите координати са: гр.Бургас ул."Иван Вазов"№5 бившата поликлиника на Транспортна болница .тел. 056828855 или 0889755363

# 4
  • Мнения: 215
Аз съм много доволна защото 20 г. се оплаквах от Хемороиди и добре, че  срещнах такъв доктор и разбрах, че той е хирург-уролог-андролог. И се оперирах при него и нямах никаква болка по време на операцията и до днес.
 Неговите координати са: гр.Бургас ул."Иван Вазов"№5 бившата поликлиника на Транспортна болница .тел. 056828855 или 0889755363

А можеш ли да ми кажеш как мина операцията, безкръвна ли е, колко време трае и колко време след нея можеш да си тръгнеш?

# 5
Времето на операцията не траеше повече от 15 мин. даже си мислех, че нищо не ми е направил. Чак след 7 дни когато паднаха някакви черни гумени кръгчета и оттогава се почувствах много добре а това беше преди 2 години. Отидете  недейте да отлагате най-голямо доказателство е когато пробвате

Общи условия

Активация на акаунт