Да се похваля и аз

  • 624
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 057
Измина една седмица, откакто спряхме да се кърмим. Цялата процедура по отбиването започна в началото на миналия месец. Постепенно започна да суче само вечер, после през няколко дни и от седмица насам, изобщо не се сеща  Simple Smile
Дори не иска да спи при нас на спалнята... моето детенце вече е голямо...
Искам да благодаря на мамите превели и предоставили всички ценни статии от библиотеката, както и на всички пишещи в полза на кърменето. Без тази информация, може би нямаше да стигна до тук.

Сега черпя по  beer

Обещавам често да навестявам кърмаческия  Peace

# 1
  • Мнения: 581
Честито отбиване  Grinning  и браво на теб и на малкото детенце - направо сте си заслужили диплома по професионално кырмене и примерно отбиване!!! Hug

# 2
  • Мнения: 4 242
Браво за чудесно свършената работа!  Hug Наистина сте отличници!

# 3
  • Мнения: 389
Едно БРАВО и от нас! smile3501

На нас също ни предстои отбиване и честно казано много ме е страх, защото Криско вече разбира и си иска да суче, че се и сърди, като свърши кърмата!

# 4
  • Мнения: 842
Браво! Честито ви отбиване!   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 423
Браво,Честито отбиване  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 674
дано при всички е така лесно както при теб.Честито отбиване! Peace

# 7
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Браво на теб, да ти е честито отбиването. Много се радвам като чета за такива майки като теб, кърмили толкова дълго и отбили така безболезнено. Това ми дава надежда, че с второто си дете, живот и здраве, и аз ще успея да кърмя дълго.

# 8
  • Мнения: 903
Браво, вие сте отличници щом сте го постигнали   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 057
Едно БРАВО и от нас! smile3501

На нас също ни предстои отбиване и честно казано много ме е страх, защото Криско вече разбира и си иска да суче, че се и сърди, като свърши кърмата!

Аз си мисля, че успях да хвана момента, в който Калоян показа първите признаци за отбиване. Първо започна да ме търси само вечер преди  заспиване и понякога през нощта, но през деня изобщо не се сещаше. Затова аз съвсем леко подпомогнах процеса, като започнах да му говоря, че "мимите" ще започнат да си променят вкуса и няма да му харесва да суче, че вече няма достатъчно мляко и т.н. След време се премести да спи на канапето... сам! Та така... изобщо не съм си и помисляла, че ще се получи толкова лесно. Но си мисля, че се получи точно защото, той разбира всичко много добре...

Общи условия

Активация на акаунт