Препоръчайте ми къде да поставя обеци на дъщеря си - Варна !

  • 1 095
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 635
Моля ви ако знаете къде поставят обеци във Варна ,  от кого сте доволни ?

# 1
  • Мнения: 4 496
В дом Младост , ама не помня името на лекарката. Всичко е стерилно, става за 20 секунди, цената преди 5 месеца беше 15 лв.Избираш си обеците, има с камъчета и без, бели, сини, позлатени са и са в  стерилна кутийка. Входът е от горната страна на сградата.

# 2
аз на моята дъщтеря ги пробих в козметичен салон-дързост и красота.мн. съм доволна

# 3
  • Мнения: 635
Къде е салона, аз живея в Трошево , някъде тук ! Младост ми е добре ! Дано го открия ако имате други предложения !

# 4
  • Мнения: 635
В дом Младост , ама не помня името на лекарката. Всичко е стерилно, става за 20 секунди, цената преди 5 месеца беше 15 лв.Избираш си обеците, има с камъчета и без, бели, сини, позлатени са и са в  стерилна кутийка. Входът е от горната страна на сградата.

С какво работно време са ?

# 5
  • Мнения: 1 679
При УНГ специалист, на който имаш доверие.

# 6
  • Мнения: 4 496
В дом Младост , ама не помня името на лекарката. Всичко е стерилно, става за 20 секунди, цената преди 5 месеца беше 15 лв.Избираш си обеците, има с камъчета и без, бели, сини, позлатени са и са в  стерилна кутийка. Входът е от горната страна на сградата.

С какво работно време са ?

Честно казано не си спомням... Rolling Eyes
Взех телефона на Дом Младост от услуги, а като се обадих ми казаха името на лекарката и работното време. Laughing
На първия етаж е, май д-р Горчева беше newsm78
Между другото пробвай с търсачката,аз тогава от форума разбрах за там.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 00:20 от краcим

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Моята козметичка слага обеци- казва се Пламена Банова, салона е на ул."Ген.Колев"27 (дано не бъркам номера). Намира се в близост до Руското училище и църквата "Св.Петка". Акот те интересува ще потърся телефона.
При нея слагаха обеци на племенниците ми и на детето на една приятелка, всички са доволни.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
на бебока от снимката ли искаш да поставиш обеци?

моят съвет е да не бързаш. нека да порастне и сама да реши иска ли или не дупки на ушите.

Общи условия

Активация на акаунт