какъв спрей против мухъл?

  • 21 285
  • 65
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте, преди 2 месеца правихме ремонт на апартамента и сменяхме вратите с касите. Бързахме да се нанесем и не беше много добре изсъхнало. Днеска забелязах, че по рамката на вратата има мухъл. Оказа се, че е плъзнал по плоскостите на рамката от двете страни. Махнахме ги и мисля, че стената не е засегната, но трябва да ги обработим с препарат. Имам бебе и не ми се иска да ползвам нещо от рода на Sano, защото страшно мирише и трябва да се проветрява с дни. Можете ли да ми препоръчате някакъв подходящ спрей, с който да напръскаме тези плоскости?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Еми точно Саво щях да ти препоръчам.

# 2
  • Мнения: 1 805
Не знам за дърво дали действа, но ние стените в "бившата" ни баня перфектно си ги почиствахме с разтвор от белина и вода. Наливаш в едно шише (от тези за миене на стъкло) 1 пръст белина и останалото вода и така пръскаш и оставяш да съхне. На принципа на Саво-то е, същшо мирише, но за друго не се сещам.

# 3
  • Мнения: 2 609
Ми те май всички препарати против мухъл са на основата на белина .  Thinking
Аз също съм доволна от Саво. Принципно 1 ден проветрение стига... Ние така като беше бебе малката се изнесохме за 1 ден при мама. Няма ли вариант да погостувате на някого?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
ами в краен случай и това ще стане, ама се чудя дали 1 работен ден ще стигне или са необходими 24 часа.

# 5
  • Мнения: 1 425
Странно мирише САВО-то, ама пък има ефект.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Дали ще е разтвор от белина и вода, или Саво - ефектът е един и същ - за няколко часа трябва да се проветри добре и бебето да не е там.
Така че събирай багажа и заминавай за един уикенд при мама или при свекърва, като преди това обработиш всичко като хората със Саво (по-добро е от разтвора с белината, има повече съставки). Peace

# 7
  • Мнения: 2 584
лятото и аз ползвам Саво но сега в едно шише си слагам доместос и малко вода и пръскам, ефекта е като при савото но не мирише толкова време

# 8
  • Мнения: 1 805
Каквото и да е все мирише.
Понеже сме ползвали и Саво и затова споделих това с белината, ефекта е определено по-добър.

# 9
  • Мнения: 1 612
И аз съм за САВО. Ползвала съм и съм доволна.

# 10
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И аз използвам Саво

Един майстор ми каза, че трябва да се използва амоняк

# 11
  • Мнения: 6 164
И ние сме доволни от Саво. Проветрявам час-два и не мирише.

# 12
  • Мнения: 209
Пробвай с Astonish,не мирише кой знае колко..

# 13
  • Мнения: 18 542
Само и единствено Саво...отивате с бебето за 1-2 вечери макс някъде, ако толкова те притеснява. Ние пръскахме сутринта и излязохме, вечерта дребния спа при свекърите, ние вкъщи. Мирише си, но не е непоносимо ако е стояло отворено през деня.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 658
ами ще пробвам да отидем някъде до вечерта и да оставя да се проветрява. Благодарв за отговорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт