за колко дена нормално преминава хремата при

  • 4 000
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте за колко дни е нормално да премине хрема при дете на 1г.8м. вече 7 дена е с хрема.два дена досто обилни и бистри сополи, после се сгъстиха и сега от днес пак тече повечко ,но не са бистри /като белтък/ .не са жълти, температура няма, настроение също.но понеже не може да издуха носа си,много се мъчи, не може да се храни и само се гоним със стеримара и помпата.слагахме няколко дена виброцил, после мукосептонекс Е,но за сега няма голям ефект.какво да правя, за да минава вече тази гадна хрема.благодаря ви предварително, макар че сигурно се повтарям.

# 1
  • Мнения: 1 264
Пробвай след като почистиш нослето със стеримар да капнеш по няколко капки вит. С във всяка ноздра, остатъка от ампулата му го дай през устата.
Калоян скоро беше с хрема, оправи се за 2 дни. Само че аз ползвах Низита спрей  и вит.С.

# 2
  • Мнения: X
и аз ползвам и  низита крем. може би при нас се дължи на зъби. никнат ни кътници.вашата сигурно не беше хрема,щом мина за два дена.

# 3
  • Мнения: 508
За около 10 дена. Виброцил капя само 1 ден. После само Стеримар и помпа. Педиатърката казва, че хрема минава за около 10-15 дена

# 4
  • Мнения: 2 082
при нас хремата минава за 10-15 дни-слагам в носа прополис и вечер ,ако е запушен носа ксилометазолин/.олинт/,но много рядко...

# 5
  • Мнения: 2 498
Ако искаш за да си по-спокойна пусни една микробиология....

# 6
  • Мнения: 3 069
Задължително продължава най-малко седмица.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Ами различно...зависи на какво се дължи вероятно....Филип на морето настина и после си имаше хрема около месец на приливи и отливи...и аз като него бях....друг път е минавала и за 4 дни....

Общи условия

Активация на акаунт