Gerber

  • 1 042
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
вярно ли е, че продуктите на Гербер нямало да се внасят повече от началото на следващата година? има ли някой такава информация?

# 1
  • София
  • Мнения: 44 028
Уф, за първи път чувам, но дано не е вярно....

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Това за първи път го чувам. Но от купените пюрета яде само Гербер моето диване.
Дано не е вярно Tired

# 3
  • Мнения: 11 003
От зеленчуковите пюрета дребос харесва само на Gerber, другите ги плюе.
Дано не е вярно ooooh!

На тези, които купувам, пише, че са произведени в Полша. Да не би да спират вноса оттам?

# 4
  • Мнения: 4 546
нямам представа  newsm78 във форума някой беше изразил такива съмнения, но не си спомням къде го четох. аз бях избрала тази марка да купувам и хвърлям по едно око в магазините къде какво има. никъде не видях сега  newsm78 даже на Била имаше сачо сокове, а пюрета - не. затова реших да попитам дали наистина няма да спират да ги внасят Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 44 028
в момента при нас продават във фантастико и в още едно магазинче....ако не се лъжа и в бебемаркет си ги имат....та поне за сега май си ги има...а те билла по принцип им е беден асортимента....

# 6
  • Мнения: 175
Не се притеснявайте.Няма такова нещо.Аз ги зареждам директно от вносителя .Прекалено добри пюрета са и доста се купуват,така че няма защо,даже си увеличават асортимента постоянно.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
  bouquet благодарности за инфото lusypo

# 8
  • Мнения: 4 546
Не се притеснявайте.Няма такова нещо.Аз ги зареждам директно от вносителя .Прекалено добри пюрета са и доста се купуват,така че няма защо,даже си увеличават асортимента постоянно.
много ти благодаря   bouquet значи остава само да намеря тук къде ги продават  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт