А къде се намира...

  • 1 235
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
  вчера по ТВ показаха репортаж за новооткрит магазин за мебели-ЗОНА...
 Не помня и името,а уж бил най-големия и зареден магазин за мебели.Искам да питам дали някой е чул нещо такова и къде се намира този магазин?И ако не е за тук темата-много се извинявам  Blush

# 1
  • Мнения: 1 008
На Орион. На бул.Сливница.

# 2
  • София
  • Мнения: 389
Да, на Сливница - в началото на Люлин - точно срещу Макдоналдс.

# 3
  • Мнения: 192
Не си струва, абсолютен shit (лично мнение)

# 4
  • Мнения: 7 386
                    А според мен си струва.Има всякакви мебели - и за простолюдието,и за "елита" и ...... няма да правя реклама.Ще кажа само ,че е модерен магазин и ми допада,че вътре е просторно,блестящо и малко ме беше шубе с 3 хлапета и толкова много стъкло. Mr. Green Не успях да стигна до последния етаж ,до ресторанта или кафето - така и не разбрах какво е.Има детски кът и бих оставила хлапетата за да се разходя из Зоната.Само,че още си търсят човек за детския кът или човеци. Laughing Така чух от родителите при детския кът.Лично мнение. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 782
И според мен си струва! Но най-добре сама трябва да  видиш и да прецениш!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 890
Последният етаж още не работи. На мен на кафе ми прилича. Иначе магазинът е много хубав, 2 прозрачни асансьора  Sunglasses и страхотна заскрежена къщурка на първия етаж. Цените са нормални, има и по-евтини и по-скъпи. На предпоследния етаж има мебели "за ценители" - масивни дъбови в стил "Евгени Минчев". Там цените са wow !  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт