36-та Американска тема за жени над/под/около 36

  • 11 821
  • 308
  •   1
Отговори
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Заповядайте!

# 1
  • Мнения: 2 563
Бе кога опаткахте 17 страници? Що мис е струва, че преди 15 минути бяха 16?! newsm78

При нас е -6, първи сняг и след това първи freezing rain, който за мен е най-ужасното нещо. Безумно ме е страх на пътя при фрийзинг рейн. Мъжът ми заминава на двудневна командировка, надявам се да се махне леда, че шубе...

Да се похваля шумно и радостно. За пръв път се качих на кънки на лед. Не било толкова страшно! Беше пълно с деца на 3-4-5, майстори на спорта. Много са смели тукашните родители обаче - на ринка всеки хвърчи, седемгодишни момчета с екстра енергия размахват стикове за хокей, децата падат. Мен би ме било ужасно шубе да си метна детето в такава обстановка - привиждаше ми се непрестанно как прегазвам ръцете на паднало дете - ама на, всички сме цели! Натъртих си трътката солидно, но съм много доволна!

Явор Дачков имал кръчма?!

# 2
  • Мнения: 1 593
Търся си обици - мъж ми ще подарява за раждането на първородния син и за рожденния ми ден... хем ми се свиди семейния бюджет, хем ми се иска и аз диамантена обица да намажа, ама пуста и претенциозност - приличен размер искам, ама и на качество да не отстъпва... уфф
 goodandevil

# 3
  • Мнения: 1 436
Аз трябваше да дойда до Калифорния, за да се кача на ледена пързалка  Laughing. Като бях в БГ майка ми умираше от страх, че ще падна и ще си счупя нещо  Whistling. Но е голям кеф наистина. Явно всичките лета прекарани на ролкови кънки са си казали думата, защото се изтърсих 2-3 пъти само  Blush

# 4
  • Мнения: 3 367
Хиър,притежател официален е сестра му, много приятно място,скъпо,но определено направено с мерак и замисъл ; и не се пушешееееееееееее там дето ние бяхме
http://www.sofiaecho.com/cat-restaurants.php?resid=8657&catid=46
*
Джена,аз туй място харесвам за бижутца,но май е по-хипарливо отколкото търсиш
http://www.sundancecatalog.com/jump.jsp?itemType=GATEWAY&itemID=4

# 5
  • Мнения: 7 091
Джена, ако не си се спряла баш на диаманти, ще ти препоръчам:
http://www.tibetshining.com

Mного съм доволна от тях, супер качество, страшно бързо пристигат поръчките, абе досега 10 пъти съм купувала от тях и издънка няма, а в цената просто нямат равни! Същите неща на други места са два и три пъти цената на тези в сайта дето пуснах.

Хиър, при вас е САМО -6  Laughing, при нас е -20 от 4 дена.  Joy Пропуснах ли да кажа, че и аз като тебе умирам от страх да карам на сняг? newsm78 Утре ще ми е за първи път в истински сняг, досега само на заледено съм карала.

# 6
  • Мнения: 2 257
Ужас. При нас е около 30 С, май, не знам, жега беше днес. Тъкмо се бъзикахме с хубавата Коледна музика по радиото, на фона на 100те градуса в колата, като се качихме в нея.

Ние с Антъни украсихме елхата, той, разбира се искаше всичко да пробва лично преди да го закачим, съответно не мина без бебешките му ''скандали'.  Wink  Пи сок от чаша  Shocked, без сламка, без приставка, без нищо - аз само дето не се катурнах, но щом го влече....
Удари ме Коледното настроение, с други думи, лошо няма.

Бебетата на по два месеца догодина по това време ще са на година и два, хе хе, какви ли ще ги пише Джена тогава?  Heart Eyes

Лека вечер, другарки. Grinning

# 7
  • Мнения: 2 563


Хиър, при вас е САМО -6  Laughing, при нас е -20 от 4 дена.  Joy Пропуснах ли да кажа, че и аз като тебе умирам от страх да карам на сняг? newsm78 Утре ще ми е за първи път в истински сняг, досега само на заледено съм карала.


Ми дано да идва чистещият камион по-раничко при вас... Стискам палци да няма произществия. Давай бавничко и не скачай върху спирачката внезапно!

Анет, въобще не го знаех този ресторант, въпреки че пишех за яворовия вестник известно време. Не е благоволил да ме кани.  Grinning

Juturna
, аз паднах три пъти. Един път увиснала на крачола на мъжа ми, един път се спънах в някаква неравност и направо спирачен път с тялото си оставих и третия път съвсем спокойно на задник. Освен мен нови в тези работи бяха и три латино момчета, много се смяхме заедно. Всичко друго бяха отдавна отракани лапетии и чат-пат някой родител.

Чакайте да ви се похваля с още нещо! Оказа се, че познавам пра-пра племенник на Густав Климт!

# 8
  • Мнения: 3 491
И при нас заваля първи сняг днес. Направо полуспяща излязох да мръзна сутринта, младежите ни разбудиха, навлекли якета, обули ботуши, да играят навън. Намериха се с едни приятели и доста пообърсаха снега от тротоарите, като изпоналягаха по гръб да правят снежни ангели. Добре, че имаше по програма закуска със Санта в едно от училищата, да ги подмамя да ходим, иначе сигурно щях да си мръзна из квартала до обяд.
Украсихме и ние елхата вчера. За първа година сменихме политиката и минахме на изкуствена.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 03:40 от блажка

# 9
  • Мнения: 940
Аууу никога не съм си мислела че мога да го кажа но почвам да се усещам че ви завиждам за снега -от това избягахме с 300 зора и ето сега след 3 години почна да ми липсва-абе друго си е коледа със снежец ама няма вече....само в БГ ако си ходим в зимните месеци!
Я някоя от вас девойки да заснеме снежна снимка и да даде да оплакнем око ние безснежните Laughing....сериозно!


Дженна...хубави са тея диаманти ама много отговорности идват с тях ooooh! ,моя годежен пръстен който  е солидна големина и идва от незнам си кое поколение трябва да го нося и да не разправям че сигурно имам по 1 път в седмицата кошмар ....все го губя все се е разхлабил камъка ...ей такива.
Аз като цяло мразя бижута и пръстени - доколкото зависи от мен не нося,затова само годежен пръстен имам и халка.Годежния обаче ми разказва играта,понеже  е един изпъкнал и всичко закачам с него,като тръгнахме за Ямайка го свалих и го пъхнах в сейфа,като се върнахме се правих на разсеяна 1 седмица ,хич не исках да го слагам  но Дан забеляза  и нямаше измъкване Laughing,та след тоя случай му казах че ми тежи на душата и той взе че го застрахова най накрая но и това не ме прави по спокойна ,все пак пръстена има сантиментална стойност .Да ми имате проблемите. Whistling
Въобще много евтина съпруга Flutter съм,бижута не обичам Laughing.

Оххх кънки обсъждате ,и на това не съм се качвала с години-иначе тука си имам ,донесох си ги от БГ(сигурно им е минала модата де Laughing)-за щастие въпреки високите градуси все пак има къде да се карат кънки ако решим.

блажка ... и ние сме с изкуствена елха,последния път като махнахме истинската колко паяци и мравки имаше около мястото  не е истина,сигурна съм че си влезнаха с дървото-а и като почнат да падат игличките.......
Само дето си мислех че е най доброто за околната среда но се оказа че изкуствените са по лоши от ако отсечеш истинска, не мога да се сетя точно защо  хората го обясниха по ТВто...нещо със карбон диоксида (сп?) ....ама кво да праиш Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 436
Аз се радвам, че не е завалял коледно-новогодишния ни дъжд още. По принцип като завали през ноември, спира през март, но тази година още се държи времето fingerscrossed. Сняг видях вече, като октомври месец валя в София  Crazy.
--
Бтв, мидуеста, какви са тези виелици при вас?  Hug
--
Вики, теорията е че тъй като коледните елхи специално се отглеждат, а не се изсичат съществуващи гори (вече), използването на истински елхи увеличавало количеството дървета на земята  Thinking. А елхите, като всички дървета, пречистват въздуха като преработват въглеродния диоксид в кислород. Ние ще сме с истинска, главно защото обичам да ми мирише на елха  Flutter. Един ден, живот и здраве, като имаме къща, ще си купим елхичка в саксия.

# 11
  • Мнения: 405
И на мен много ми харесва зимата със сняг, въпреки температурите тук (последните дни беше към -10, -20 с вяръта). Снощи след бурята се беше успокоило точно към полунощ и не духаше вятър и излезнахме със съпруга на разходка изквартала. Беше направо като зимна приказка, всички дървета покрити със сняг, къщите украсени и светещи, изобщо голяма красота. Ако имам време ше снимам, за да ви покажа. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 253
Олеее,30 по целзии,в тази виелица ми изглежда ,като че никога не съм се шматкала по къси гащи....
 Бижута обичам,много,всякакви...не е задължително(но е за предпочитане  Wink) да е благороден метал,или скъпоценен камък,да е красива изработка,пак работа ми върши.Почти винаги нося по нещо лъскавко и/или шаренко...сврака,бе,същинска сврака съм аз  Mr. Green
 Мерак за ледена пързалка имам,но ми трябва познат,който да е наясно,за да ме придружава,а такъв(познат) липсва....
   

# 13
  • Мнения: 7 091
Ако на някой му се хапва овчарски пай, пуснах рецептата в Готварския и в блога си Simple Smile Peace

# 14
  • Мнения: 810
Тандури, на мен ми се хапва. но някой да ми го сготви  Mr. Green

запис

Общи условия

Активация на акаунт