Хемороиди и Антифлегмин

  • 77 373
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Имам аз един такъв проблем- огромен хемороид, които се възпали и доби размери на бадемова черупка преди ден- два. Изчетох сумати статии и форуми по въпроса, набелязах си клиника и още утре ще звъня да си запиша час. Направо съм в някаква агония и от вчера се мажа с Проктогливенол и правя промивки със смрадлика, чакайки да стане понеделник за да се обадя в клиниката. Досега резултат няма.
Проблемът обаче е, че съм бременна в 8мия месец и силно се съмнявам, че ще ме вземат за оперативно лечение или пък каквото й да било друго, което изисква упойки.
Както и да е, питането ми е следното- В доста форуми прочетох, че това ветеринарно лекарство Антифлегмин правило чудеса, но никъде никой не упоменава дали може да се маже на бременни жени. В смисъл, готова съм на всичко за да се оттърва от това, но все пак да не стане някоя беля newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 2 082
антифлегмина се  използва  при лечение на възпаление на вимето при кравите   Simple Smile мажи се -би трябвало от няколко намазвания да ти мине...малко пари в началото,но след секунди минава

# 2
  • Мнения: 1 215
Много благодаря за успокоението, щото вече незнам на кой свят се намирам от болка.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
няма да имаш никакви проблеми с Антифлегмина. Той всъщност е за лечението на мастита на кравите, както и нано е споделила.
Действай смело, че като знам каква е болка...  Tired

# 4
  • Мнения: 1 215
Да, до такава степен съм истерясала, че уплаших рецепционистката на Желязков и ме вмъкнаха за днес към 13.00. Боже, дано нещо да помогне, щото съм на ръба на истерията...

# 5
  • Мнения: 2 082
предполагам знаеш,че трябва да се миеш с хладка вода и после може да си слагаш бебешка пудра

# 6
  • Мнения: 1 215
Аз все пак отидох на лекар и добре, че отидох. Оказа се, че при мен има няколко спукани вени, които са формирали външен хеморид с тромбоза и ако бях се мазала с антифлегмин е щял да се спука балона, тромба или каквото и да е там, а при няколко вени после зараствало много трудно. Изписаха ми Дуфолак, Лиотон за мазане и едно лекарство дето го забравих, но започва с Д за пиене. Не се влият от бременността и не й влияят. Незнам дали си въобразявам, но от първото мазане спря да ме боли чак толкова. АКо обаче не спадне тази гад, ще се наложи да ходя преди да родя да ми го спукат с дренаж, защото иначе се формирал тромб, и можело да се стигне до абцес.
Момичета, повярвайте ми, който не е патил от това не знае за какво става въпрос. И при най- малкия проблем там, взимайте мерки, че след това става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт