„Падане” на корема

  • 12 126
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Здравейте мами, искам да ви питам нещо. Аз съм бременна в началото на осмия месец, и днес корема ми падна – следна на долу.  Shocked
Притеснявам се – не е ли много рано? Някой знае ли кога е нормално корема да слезне на долу, и след колко време започва раждане?

# 1
  • Мнения: 2 068
При мен в 36 гс ми спряха киселините и корема ми слезе на долу
след около седница родих  Laughing
това естествено не означава че и и при теб ще стане така  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 127
ами възможно е просто бебчето да сменило положението си и затова да ти изглежда по паднал корема
на мен не ми е "падал" отидох си с вирнат корем да раждам  Mr. Green

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм горе-доло с паднал корем от 2-3 седмици.
Както забелязваш (от линийката) никакви признаци до момента за раждане (а и разкритие си имам от 3-4 седмици).
Само спокойно и не се шашкай Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 44 035
Рано, рано - не малко деца се раждат осмия месец....че и по-рано...защо не се обадиш на лекаря ти, да направи един преглед, да си каже думата или поне по телефона да се консултираш има ли защо да се притесняваш...

# 5
  • Мнения: 254
Я за по сигурно удари 1 слушалка на лекаря си.И ти да си спокойна и да не се чудиш кво става  :bouquet:Kysmet

# 6
  • Мнения: 4 668
А на мен въобще не ми слезе корема надолу  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 555
Може просто бебето да се е обърнало.

На мен ми падна корема повече от месец преди раждането, а самото раждане беше планово секцио и бебето нямаше никакво намерение да излиза.

# 8
  • Мнения: 2 746
И на мен корема ми "слезе" надолу в осмия месец, но си родих съвсем близо до термина, а бебето до последно беше високо разположено, дори по време на раждането лекарката се притесни, че контракциите са много силни, шийката изгладена а пък главичката високо.Вече са ти казали, консултирай се с лекар за да се успокоиш.

# 9
  • Мнения: 176
Моят корем слезе ниско в 8 месец. На прегледа се оказа, че се е обърнало. Доки каза: скоро ще е.
Родих си на термина.

# 10
  • Мнения: 141
аз също днес запо4нах 8 месец-коремът ми ту е ниско долу,ту високо горе-ами явно бебо се фръцка непрекъснато.А за шутовете,които ми нанася-не ми се говори-прави ми вътрешностите на дроб-сърма/особено ве4ер/

# 11
  • Мнения: 307
Момичета, супер сте.  Hug Благодаря за отговорите. Подействахте ми доста успокояващо.   bouquet

# 12
  • Мнения: 180
моя още не е паднал,но аз съм  още в края на 7 мес.може би е рано newsm78 аз все бързам...но имам чувството че много се върти и буйства.Това значи ли че е неспокойно или е просто реакция.... newsm78

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 270
На мен също корема ми слезе надолу още в осми месец, а даже преносих с 3 дни, но при всеки е индивидуално.Мисля, 4е по-скоро зависи от разкритието...

# 14
  • Мнения: 728
Може би бебето се с обърнало с главата надолу и за това да ти се струва че корема ти е различен.. това не значи че ще се роди по рано.. ако много те притеснява обади се на генеколога дето ти следи брменноста да те успокой,  Naughty сега не трябва да е тревожиш

Общи условия

Активация на акаунт