Новият брой на сп. "Едно" - Mothersuckers

  • 3 141
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 896
Хайде и тук да го препоръчам - новият брой на "Едно" е за родителството, има доста акцент върху кърменето, както й (да я издам аз) "Един ден на Мис Бу", материали за Ла Лече, Хедра с Ева, които са ужасно красиви, също като Мая и Бу и въобще, всеки момент ще излезе на пазара списанието, а засега е достъпно тук.

# 1
  • Мнения: 3 161
Има и материал за групата "Естествено" - estestveno.com. Това сме ние, както знаете - www.estestveno.com.

Чудесен брой, купете си го, защото след време онлайн вариантът ще се смени със следващия брой, а хартията остава!

# 2
  • Мнения: 1 896
Да бе, как пропуснах Естествено! Моля за извинение. При това е супер материалът.
Еми, яд ме е че не можах да дойда на представянето ви вчера.

# 3
  • Мнения: 3 161
Ами и мен ме е яд. Да не сте в София вече? Щото утре имаме плейгрупа...

# 4
  • Мнения: 6 243
Впрегнах силната си воля (и очилата с големия диоптър) и намерих материала за Бу и Мая. Страхотни снимки, бай дъ уей.

Моля, моля, моля - някой с хартиено копие да ми напише страниците, на които са останалите материали, че съдържанието е с много ситни букви и едвам го чета.

В Стара Загора - центърът на просветата, това списание не се намира лесно. Виж, "Лична драма" няма проблем да си купя.

# 5
  • Мнения: 1 081
Разкошни са...и малките, и големите мадамки:)

# 6
  • Мнения: 527
Ехе,много яко,изчетох си го Wink

# 7
  • Мнения: 8 242
Чудни са  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 926
Хапчице, тогава пиши в Лична драма за драмата си да откриеш списание ЕДНО в Стара загора Wink

Мога да ти взема един екземпляр между другото Heart Eyes

А материалите са страхотни. Харесват ми и снимките около Естественото
Мая и Бу - много добре уловени мигове. Като приказка е.
Къде е Хедра? Не можах да видя Embarassed
Ще купувам списанието задължително Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 6 243
Асе, вземи ми едно за Коледа  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 6 243
Материалът за Хедра и ЛЛЛ е на стр 56.

Има една малка неточност - писали са, че Хедра е модератор в БГ Мамма, но иначе статията е ок.

А снимката на Хедра и Ева е прекрасна.

# 11
  • Мнения: 3 926
 #Crazy Майчице МИЛАААААААА ooooh! Изобщо не мога да предположа, че тази къдрава, руса мацка е Хедра Embarassed
Още по-малко, че дългокосата красавица е Ева Embarassed
Сраммммммм Embarassed Embarassed Embarassed
Роси, добре, че ми каза, душа. Иначе щях да съм убедена, че Хедра я няма изобщо в списанието ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 512
#Crazy Майчице МИЛАААААААА ooooh! Изобщо не мога да предположа, че тази къдрава, руса мацка е Хедра Embarassed
Още по-малко, че дългокосата красавица е Ева Embarassed

Патиланец, Хедра никак не е руса...
Иначе досега прелиствах онлайн списанието, харесаха ми материалите, ще си го закупя на хартишка.

# 13
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Абе то и аз като се гледам на снимката, направо ще повярвам, че съм руса Laughing В хартиен вариант се надявам все пак да са ме докарали в естествен цвят Mr. Green
И аз ще си закупя, убедена съм, че ще е интересно - пък и да има да раздавам на родата, кога друг път ще ме повишат в модераторски чин hahaha

# 14
  • Мнения: 5 401
Днес търсих списанието по реповете. Уж излиза на 2-ри, а още липсва. И аз нямаше да позная Хедра със сигурност..  Peace

Сори за оффчето: Асьо, къде си се покрила, криеш ли се нящо от нас с Кети или да???  Praynig  Hug  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт