3Д видеозон

  • 8 623
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
В 13 сезмица след зачатието сме - кога да отидам на 3 Д видеозон за пола на бебето, къде и евентуално колко парички

# 1
  • Мнения: 4 343
в 21 ва.около 100 лв пусни търсачката и звъни по тел. Peace
19-22 седмица ПРОЦЕДУРАТА Е НАЙ-ИНФОРМАТИВНА, ЗАЩОТО СЕ ВИЖДАТ ПОЧТИ ВСИЧКИ АНОМАЛИИ ВЪВ ВСИЧКИ ОРГАНИ.

 
...ул.Иричек 17, тел. за записване 954 73 40  в МЦ Фемина
http://www.mcfemina.com/possibility.php

NB!16-17 седмица БХС

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 14:17 от mamamari

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
По-съществен е огледът на органите, да видят, че е добре бебчето, не какво ще бъде.

# 3
  • Мнения: 728
оо още малко трябва да изчакате, на дали сега ще видят пола със 100% точност..
ние отидохме чак 24 седмица, но е хубаво да се иде към 18-20, тогава се гледа за аномалии, хем ще си го видите и как изглежда.. може да ви свалят снимки ако си носите някаква дискета и да ви извадят снимки на хартия ако има такава възможност /нашия бебо си беше лапнал палеца.. даже на снимка си го имам/..
ние платихме 60 лева, но си заслужаваше

# 4
  • Мнения: 3 209
Аз ходих в 18 седмица - прегледаха всички органи, видяха и пола  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 491
Аз ходих в 18 седмица - прегледаха всички органи, видяха и пола  Simple Smile
И аз така,мисля че към 16-18 сед ми казаха всичко за бебчо,и пола

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
В 16 г.с. видяха пола на 3д

# 7
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бях в 18 седмица и ходихме на подробен оглед на 3Де в София при д-р Мазнейкова 80лв. и видяхме пола. Ще трябва да изчакате малко. Peace

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Първа ФМ 11-13 седмица, за нухална транслуценция.
Втора ФМ 18-22 седмица, за подробен оглед на органите.
Трета ФМ 28-32 седмица.

Цените се движат между 50-80 лв.
Специалисти в София - д-р Марков, д-р Мазнейкова, д-р Томова, д-р Димитрова, д-р Янкова, д-р Георгиев.

# 9
  • Мнения: 10 982
Ходих на ФМ в 20 г.с. при д-р Мазнейкова. Видя и позна пола. Peace
Миналата година цената беше 80 лв.

# 10
  • Мнения: 105
Ходих на ФМ в 22г.с. в МС"ФЕМИНА" - 50ЛВ. и всички лекари там са им добри,но ти можеш да отидеш и по-рано.Пола ще го видят 100%,но органите му все още не са развити и всъщност ще си дадеш парите само за да разбереш момче или момиче,но не това е най-важното.....

# 11
  • София
  • Мнения: 242
Първа ФМ 11-13 седмица, за нухална транслуценция.
Втора ФМ 18-22 седмица, за подробен оглед на органите.
Трета ФМ 28-32 седмица.

Цените се движат между 50-80 лв.
Специалисти в София - д-р Марков, д-р Мазнейкова, д-р Томова, д-р Димитрова, д-р Янкова, д-р Георгиев.
Това е точно така  Peace

# 12
  • Мнения: 9 973
в 21 ва.около 100 лв пусни търсачката и звъни по тел. Peace
19-22 седмица ПРОЦЕДУРАТА Е НАЙ-ИНФОРМАТИВНА, ЗАЩОТО СЕ ВИЖДАТ ПОЧТИ ВСИЧКИ АНОМАЛИИ ВЪВ ВСИЧКИ ОРГАНИ.

 
...ул.Иричек 17, тел. за записване 954 73 40  в МЦ Фемина
http://www.mcfemina.com/possibility.php

NB!16-17 седмица БХС
др.Димитрова-80 лв. +доплер Peace

# 13
  • Мнения: 31
Ех мамчета вие ме шашнахте аз живея в Тутракан и имаме 4Д видеозон и цената на прегледа е  50 лв. в клиниката на доктора, какви са тези 100 лв.  Crazy Shocked а на мен доктора ми препоръча да отида в 20 г.с. за 4Д а на 3Д ме гледа в 16 седмица, но там го мина по здравната каса , а за 4Д ще си платя.

# 14
Ходих през 18- та седмица от последната менстурация в  Медицински център "Фемина"-София /има  си сайт, който може да се намери с търсачката/. Цената беше 80.00 лв. през април тази година, но е с предварително записване най- малко месец и половина преди датата, на която искаш да отидеш.Доволна съм от обслужването, таткото също присъства и бебето се вижда чудесно!! Записват ти и диск !! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт