За настроение

  • 2 439
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Украсихте ли вече за празниците.Аз вече да,скромно но създава коледно настроение.Сега е ваш ред...

# 1
  • Мнения: 123
Защо такова мълчание.Още никой ли не е украсил.Хайде повече ентусиазъм

# 2
  • Мнения: 3 622
Ние ще украсяваме в събота  Peace
Тази седмица ме се стори много рано

# 3
  • Мнения: 1 312
Храня малкото,че както обикновенно след ясла е зверски гладен Wink и почваме да кичим къщата.
И като казвам "кичим", моля да се приема буквално.
Детето държи да се сложат всички налични лъскавини.
Така,че елхата ще е готова за снимки рано сабахлян.
И ще се фукам тогава bowuu

# 4
  • Мнения: 453
Аз слагам първата украса на Никулден!

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не мисля, че преди 20-ти ще се окича по Коледно.

# 6
  • Мнения: 123
Ще чакам снимки от тези,които тепърва ще украсяват.Може и идеи за нещо по-ексцентрично.Аз ще направя венец от естествено борче за украса на вратата.Ако стане хубав ще го покожа

# 7
  • Мнения: 3 622
Покажи го венчето за вратата, аз пък ще пусна снимки като украсим в събота  Grinning

# 8
Лампичките ги сложихме още преди седмица,а елхата още не,4е ме е страх дали ще оцелее до Коледа newsm78,малката има да пренарежда.

# 9
  • Мнения: 2 407
Да,ще кача снимки!

# 10
  • Мнения: 1 312
Аз за първа година правя изкуствена елха Confused.
Досега купувахме истинска,само една мъничка си имаме за кухнята изкуствена Simple Smile.
Обаче взе,че ми хареса-няма иглички,пък и е доста кичеста Wink.
Само аромата ми липсва Sad.
Естествената като си я вкараш вкъщи мирише на свежо,на зимно... Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 622
И аз купувах естествена елхичка, но какво чистене падаше като дойде време да я разваляме. Всичките иглички се набиваха в килима и чопля по един час докато успея да изчистя всичките. Миналата година купихме изкуствена голяма /към 1.50/ и доста кичеста. Липсва ми аромата, но си взимам няколко клончета.

# 12
  • Мнения: 24 467
Тази година не сме заслужили за елха- няма да имаме.  SadТака е, като не пеем песнички и не казваме стихотворения... Embarassed
Иначе сложихме картинки с изкуствен сняг по прозорците, лампички на прозорците, венци с украса на лампите- т.е. по понятни причини всичко е на поне метър- метър и половина височина от пода. До година може да имаме и елха, ако причината вземе, че поумнее достатъчно.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Judy - голяма конспирация  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 24 467
Що бе, ясно е като бял ден каква е причината, дето стига до височина около метър- метър и половина. 

Общи условия

Активация на акаунт