С коя част от тялото си се гордеете?

  • 5 513
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
След като вече разбрахме какви корекции на фасона искаме да си направим е време да признаем предимствата си и кое е това нещо във външния ни облик,което безкрайно много ценим,искаме и другите да оценят и гордо пъчим,вирим и показваме без капка сван и с най-голяма гордост.

# 1
  • Мнения: 12
Аз лично най- много харесвам задните си части и бедрата Blush
Но за сметка на това смятам че нослето ми е прекалено големичко  Peace

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Гърдите много си харесвам....абе аз като цяло си се харесвам де  Blush Blush Blush

# 3
  • Мнения: 865
Харесвам това, че тялото ми и пропорционално.В зависимост от дрехите с които съм облечена акцентирам върху отделни части.Но не обичам,да показвам много плът/освен на плажа/.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Колкото и нескромно да звучи харесвам цялото си тяло и няма част, която да искам да променя за момента... Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 726
Ръцете и очите newsm03

# 6
  • Мнения: 11 747
нищо не си харесвам

# 7
  • Мнения: 389
Преди да родя си харесвах бюста много, но след двегодишно кърмене нищо не остана от него!

# 8
  • Мнения: 8 999
Много се кефя на идеално плоското и стегнато коремче. И косата си харесвам, ама тя не е моя заслуга.

# 9
  • Мнения: 337
Очите си харесвам, косата, излъчването като цяло.

Пина, харесах ти манджите, страхотни са!  bouquet

# 10
  • Мнения: X
аз си харесвам краката,д-то,ц-те и джуките,а напоследък се улавям че доста се превъзнасям по досега низвергнатия от мен нос. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 4 749
Всичко, само циците ако бяха малко по-големички, екстра щеше да  е  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 459
Всичко, само циците ако бяха малко по-големички, екстра щеше да  е  Laughing
Peace

# 13
  • Мнения: 3 294
Цялото тяло си харесвам,но най-вече гърдите и краката  Embarassed

# 14
  • Мнения: 2 897
Чак пък да се гордея...По-лесно би ми било да напиша частите,които не харесвам особено,но въпреки това няма да го направя Wink Flutter

Общи условия

Активация на акаунт