Силни болки

  • 686
  • 12
  •   1
Отговори
Zdraveite, iskam da chuia i vasheto mnenie, to taka ili inache shte se hodi na lekar Sad Bremenna sam v 4sedmisa i tazi sutrin se sabudih ot mnogo silni rejeshti bolki nisko dolu, bolkata mi preminavashe i kam anusa, no strashno mnogo se uplashih vsichko tova prodalji ne poveche ot 5 min i do momenta vsichko e ok! Na niakoi sluchvalo li muse neshto podobno  Confused na kakvo moje da se dalji tova  Confused dali ne e svarzano i s debeloto chervo?
Blagodaria vi predvaritelno!

# 1
Няма страшно, все пак организмът ти претърпява промени!Матката, тазът се разширяват и така...Аз пък повръщам,  та се късам... newsm78

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Матката, тазът се разширяват и така

   Извини ме, но е 4-та седмица матката и тазът едва ли се разширяват.

janet80, малко странно е да си бременна в 4-та седмица, как ги броиш?По-добре се консултирай с лекар, ако пак болката се повтори.Важното е да нямаш силни болки ниско в корема!

# 3
  • Мнения: 2 746
Това което описваш е нормално,  матката расте, дърпа поддържащите я връзки и така нататък.Ако нямаш кървене, не се тревожи.

# 4
  • Мнения: 3 092
Хубаво е да се успокоиш и стискам палци да си добре. Peace
Мен така ме болеше в 6-тия и седмия месец ....чак не можех да вървя ;понякога....отврат! Sick
Ходи на док и да пишеш как си.
Лека бременност Hug

# 5
  • Мнения: 141
естествено,най-добре е да идеш на лекар,но няма да навреди,ако изпиеш 1 нош-па.Аз се 4увствах по същия на4ин в първите седмици.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 658
силните болки в никакъв случай не са нормални. Пий нош-па и заминавай на лекар.

# 7
  • Мнения: 27
 Съветвам те да отидеш на лекар.
И Аз имах болки ,но при всеки е различно. Confused
Пиши какво ти е казал доктора после.
Макар че и аз мисля ,че е нормално.
 Peace

# 8
  • Мнения: 2 005
Никак не е нормално да имаш силни болки ниско долу #Cussing out #Cussing out #Cussing out Отивай веднага на лекар Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 490
Матката, тазът се разширяват и така

   Извини ме, но е 4-та седмица матката и тазът едва ли се разширяват.


janet80, никой тук не те плаши, но наистина не е нормално да имаш много силни болки. Аз от самото начало имах и пиех Но-шпа почти до края на бремеността. Най-разумно е да отидеш на лекар.

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И аз съм със силните болки от начало и до сега си пия хапчета . Така , че както са те посъветвали и другите заминавай на лекар.

# 11
  • Мнения: 403
Никак не е нормално да имаш силни болки ниско долу #Cussing out #Cussing out #Cussing out Отивай веднага на лекар Rolling Eyes
smile3543

# 12
  • Мнения: 3 216
Отивай на лекар и НЕ пий никакви лекарства преди това. Не може да ти се разширява таза толкова рано.Пиши после какво е станало.

Общи условия

Активация на акаунт