Ножове WS collection

  • 1 138
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте!
Чудя се какви ножове да си купя.  newsm78 Гледах рекламата по телевизията и естествено ми се струват перфектни, но ми се иска някой, който ги ползва да каже какво мисли и дали е доволен от тях.

# 1
  • София
  • Мнения: 312
То и аз ги гледах по TV, ама като ги видях на Графа на живо smile3518. За стоманата не знам, ама дръжките едни такива от скапана пластмаса, със стърчащи "мустачки". Китай отвсякъде. Тя и продавачката не отрече, че там ги правят: "Ами какво искате за тези пари?". Ами искам да не си пълня къщата с боклуци, това искам. Така, че по-добре да си купя от Sollingen един-два свестни ножа, а може би и ножица за пиле. Ако става дума разбира се за същия комплект в дървената кутия. Ще се радвам, ако някой си ги е купил и е доволен.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 020
Дори не бих се подлъгала по рекламата. Че за 50 лв да си купиш 20-ина ножа и да са качествени е не просто невъзможно, а направо невероятно. У нас ножовете са на почит- мъжът ми постоянно иска да купува. Най-довеолен ,обаче, е от Fiskars. Купихме ги от Хит, но ги има и на други места. Има различни серии-по-евтини и по скъпи, но всички са добри.

# 3
  • Мнения: 3 219
Аз имам въпросния комплект ножове.
Става само големия нож, другото е пълна скръб. Sad
Ползвам също част от работите в кутията, но ножовете не са особено хубаво, а и доста тъпи / имам предвид тези неназъбените/.
Ползвам ги от година, дръжките са си здрави, мия в съдомиялната. Ножицата е доста остра и си реже напълно нормално.

# 4
  • Мнения: 990
Подариха ми комплекта "Хенкелбах". Искам да ви кажа ,че за нищо не стават.Няма по-голяма измишльотина от тях  Stop

Общи условия

Активация на акаунт