Въпрос за Kerastas

  • 3 588
  • 21
  •   1
Отговори
Имам много упорит косопад. Започна ми 3 месеца след раждането и продължава вече 5 месеца... Косата ми на нищо не прилича вече. НАправо оплешивявам. Ползвах 2 месеца ампулите на Керастас Аминексил против косопад. БЯх много доволна. Порастна ми нова коса, която сега стърчи смешно по 2-3 см, но много й се радвам. Само че като спрях ампулите, косопадът ми се възобнови...  Cry Сега пак се заредих с кутия от ампулите, но съм почти сигурна, че косопадът ми се провокира не само от майчинството, а и до голяма степен от продуктите ми за коса - шампоанът, балсамът и спрея за обем в корените. Те са на Тиджи, серията КЕтуолк за плътност и обем. А като се измия с някой друг шампоан, не ми пада толкова коса... (имах един тестер на Ланком за уплътняване на косата - на маска и шампоан)
Та въпросът ми е: Керсатас имат ли шампоан и балсам от серията против косопад? Ако да - придават ли обем на косата или я сплескват? И серията им за обем полвали ли сте я, имате ли добри отзиви за нея и мога ли да я комбинирам успешно с ампулите?

# 1
  • Мнения: 13 512
Какви експерименти си правите с косата Shocked.
При наличие вече на косопад, как ще се върнеш отново на тези боклуци Tigi. Спри ги и дай на косата си това, което заслужава. Шампоан за бем съм ползвала- предпазва от залепване на косата за скалпа и придава обем.
Можеш да ползваш този от серията Спесифик, който е за превенция на косопада.

# 2
  • Мнения: 1 196
Можеш да ползваш този от серията Спесифик, който е за превенция на косопада.

Този шампоан аз го ползвам в мемента, едновременно с ампулите, и съм доволна. Мисля след това да ползвам само шампоана, но не бих казала че прави обем, ама на мен не ми и трябва.

# 3
  • Мнения: 6 167
Керастас е бранд на Л'Ореал, т.е слаба бира.
Моят съвет е да се насочиш не към робуване на козметичен продукт, защото ефекта разбира се, че ще е временен ( нали пак трябва да купиш), а към бабина рецепта ( не вярвах, че някога ще го кажа това, ха-ха).
Моя приятелка имаше косопад и спаси косата си с  ракия , аспирин... нещо такова. Не помня какво точно беше.
Ще я попитам и ще ти напиша, ако те интересува.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 95
мен ме интересува, че след раждането съм със страшен косопад  Embarassed
моля те , питай за рецептата  Praynig

# 5
  • Мнения: 13 512
Керастас е бранд на Л'Ореал, т.е слаба бира.
Това беше най-голямата глупост, която съм чувала за Керазстаз!
Знаеш ли  кои марки още са притежание на Л'Ореал? И те ли са слаба бира?
• Biotherm
• The Body Shop
• Cacharel
• Diesel Perfumes
• Giorgio Armani Parfums and Cosmetics
• Guy Laroche
• Helena Rubinstein
• Kiehl's
• Lancôme
• Paloma Picasso
• Ralph Lauren
• Shu Uemura
• Victor et Rolf parfums

Лабораториите на L'Oreal  са най-големите в света. Знаеш ли за какви проучвания и тестове става въпрос?
Не се излагай с такива писания. Това за ракията- няма да го коментирам.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 20:37 от monda

# 6
  • Мнения: 1 196
Eто тук момичетата пишат http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244987.0 за такива рецепти

# 7
  • Мнения: 6 167
Не ми се спори. Л'Ореал имат 3 класове продукти, Керастас е в професионалния клас, Хелена Рубинщайн в луксозния.
Гарние в ширпотребата. Има разлика в качеството на продуктите в трите класа.
Ако мога да помогна с нещо , ок. Разбирам, че рецептите 'бабини деветини" са тъпи ( за мен също),  но ако не познавах, човек, който си спаси косата така, нямаше да го споменавам.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Искам и аз да узная "бабината рецепта". Laughing

# 9
  • Мнения: 6 167
Оказа се, че аспирина го помня, но ракията не (монда пак права)  Blush
Стрива се таблетка аспирин в шампоан Низорал. Това е.

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Оказа се, че аспирина го помня, но ракията не (монда пак права)  Blush
Стрива се таблетка аспирин в шампоан Низорал. Това е.


Чакай де, вие с Монда за  бира или за ракия спорихте. Joy Joy
А Низорала доколкото помня беше ефикасен против пърхот.

# 11
  • Мнения: 6 167
Низорал има добър ефект и против косопад.
Аспиринът явно допълнително заздравява. Приятелката ми каза, че лекар й го препоръчвал навремето, тоест и бабичка няма намесена, ракия  със сигурност също Laughing
За Керастас мнението си няма да променя, твърде много съм ги спонсорирала.

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
 Извинявам се, ама аз пак да попитам само една таблетка аспирин ли се стрива в шампоана?А нещо друго слага ли се? Laughing

# 13
  • Мнения: 6 167
Извинявам се, ама аз пак да попитам само една таблетка аспирин ли се стрива в шампоана?А нещо друго слага ли се? Laughing

една таблетка аспирин. друго нищо.

# 14
Керастаз на мен не са ми скъпи, но са най-най-доброто нещо, което съм използвала. Ако може някой да ми каже по-качествена марка, веднага се захващам за нея, но просто няма такава.
за тиджито се присъединявам, че са боклуци

на мен преди години ми падаше косата от шампоаните и балсама на виши, като ги спра спираше и косопадът

 А с аспирина има риска да си увредите кожата на главата, защото съдържа киселина, ама ваша си работа

Общи условия

Активация на акаунт