Някой използвал ли е това?

  • 1 010
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Днес си взех този крем от фризьорката ми. http://www.osmoessence.co.uk/home.phpТой е за фиксиране, запазване на цвета на боядисвана коса и защитава косата от вредното влияние на  сешоар и преса. Някой дали е позвал този крем или продукти на тази фирма? Аз не намерих някъде да ги продават а моита фризьорка ги взима от дистрибутора си който и носи и козметичните продукти! Нещо не става да дам точен линк с продукта затова: Влизате в продукти, от там в colour mission и моето е  definig creme.  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 496
Не съм го ползвала, какво пише за него? За колко време запазва цвета?

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 23:01 от краcим

# 2
  • Мнения: 259
Пробвай сега.
Products-colour mission-defining creme
Оправих го! Hug

# 3
  • Мнения: 259
еми не пише за колко време
Това е от етикета: Лека фиксация за косата, която права или къдрава , придобива желаната от вас форма запазвайки едновременно цвета на боядисаната коса. Продукта е снабден с специална система и с комплекс за защита от вредното влиание на сешоар и преса. Съдържа UV филтри които изглаждат епидермиса и правят непокорната коса лесна за разресване и слилиране.  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 496
Ясно. Според описанието звучи добре.И щом фризьорка ти го е препоръчала... Flutter

# 5
# 6
  • Мнения: 865
Точно този продукт не съм ползвала но имам спрей за блясък на същата марка-Blinding Shine/ illuminating finisher/.С етерични масла от кедър и розмарин.За разлика от течните кристали не ми се спластява косата ,а стои подвижна и лека.Смятам да пробвам и шампоана за боядисвана коса и маска ако има.

# 7
  • Мнения: 259
Аз си го взех за 11лв. Мисля че не е много. А и е 200 мл и ще го ползвам доста време  тъй като се слага по малко.
Зарра и аз го видях този спрей в сайта им и много ми хареса, мисля да си го поръчам и него на физьорката ми. Ти от къде си ги вимаш?
Вчера си сложих за първи път и да ви кажа много ми хареса ефекта му.

# 8
  • Мнения: 337
Veenii, има ли пяна за коса, щото аз само пяна ползвам и не мога да си направя косата без такава изобщо, дали и аз да питам фризьорката или има и по козметичните магазини? Thinking

# 9
  • Мнения: 259
Eми да ти кажа не открих пяна, само някакви пасти и вакси за стилизиране.
Аз също искам да знам дали ги има по магаините защото не искам всеки път да занимавам фризьорката да ми поръчва. За по сигурно я питай твоята може да ти предложи нещо добро.

# 10
  • Мнения: 865

Зарра и аз го видях този спрей в сайта им и много ми хареса, мисля да си го поръчам и него на физьорката ми. Ти от къде си ги вимаш?

Ами тук при нас има един специализиран магазин за профи.продукти за фризьори ,та продават и на редови клиенти. Grinning

# 11
  • Мнения: 59
Зарра, и аз съм от Русе. Можеш ли да ми кажеш къде се намира този магазин за проф. продукти за коса?

# 12
  • Мнения: 865
В к-с Евас на 1 етаж

# 13
  • Мнения: 259
Някои знае ли магазин за професионални  продукти за коса в София?

Общи условия

Активация на акаунт