Как празнувате рожденните дни на децата си?

  • 922
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Тъй като скоро отпразнувахме 9-ият рожден ден на големия ми син, се замислих, как Вие, родителите в чужбина празнувате рожденните дни на децата си? Начина, по който преминава тържеството тук, претполагам Ви е много добре познат newsm59 nbirthday  ura  bigdance2 Tada  party023  party041 Gift Gift smile3510 eat Popcorn happy bd baloni hbday baloni cook и т.н. и накрая  1dishes Simple Smile Simple Smile Simple Smile!
С голям интерес очаквам Вашето включване по темата, ако разбира се бихте искали да споделите опита си  love001!

Желая много хубав ден на всички!

# 1
  • Мнения: 27 524
Нагласям така нещата, че да сме си в България. На първата му годинка бяхме тук и поканихме гости у дома, това е. За по-големи деца предполагам, че би било по-различно.

# 2
  • Мнения: 3 367
..тук е популярно празнуването извън дома-места подобни на клубовете в Бг,с нюанси и теми (в зоолог.градина има сафари рд,1 час някой води децата с шапки сафарени да гледат тематично животни; има клубове с много и различни надуваеми неща за скачане,клуб с различни електронни и други игри и пр). Клубът осигурява пица и торта,резервира се от час до час ,подаръците се отварят пред гостите..
Ние засега празнуваме у дома,каня малко деца (броя на навършваните години +1,2),играят,не ядат,торта,правят нещо като проект, за да имат малко структура и да имат какво да вземат с тях си,подарявам им по книжка и толкоз..

# 3
  • Мнения: 3 880
От това, което чувам от тук и там оставам с впечатлението, че малките празнуват най-вече у дома, а по-големите някъде навън- кино, зоо, клуб, музей и др.
На нас тази година ще ни е първият "голям" рожден ден- четвъртия. Казвам голям, защото до сега сме канили 1-2 познати дечица на мои познати, едната година пък бяхме при баба и дядо, а тази година вече ще е с деца от градината- нейни познати, някои от които даже не са идвали у нас и от сега започвам да се "притеснявам" с какво ще ги забавлявам ooooh! Wink

правят нещо като проект, за да имат малко структура и да имат какво да вземат с тях си..
Аnette, сподели някоя тема за проект в тази връзка. Ти си с по-голям опит Hug На мен все ми идват едни неща на ум, с които само ще се омацат, а аз накрая ще трябва да реновирам жилището Laughing

# 4
  • Мнения: 3 367
Биба,
на рд на ния (3г)правиха корони- аз купих такива от едно като мека гума,фоум му казват,може да се изреже от прост картон;лепиха отгоре стикери,пухове,блестящи неща и си тръгнаха с короните на главите:)
оня ден на стеф на рд правиха снежинки,пак на тоя принцип
ето идеи
http://www.enchantedlearning.com/crafts/
трябва да е еднакво за всички (аз бях купила различни цветове корони и стана драма),да се прави за макс 10-15минути,да е по възможност без много рязане(предварително изрязаваш ако има какво) и да има специално място за целта(за да не се маже лепило върху торта)

# 5
  • Мнения: 2 032
Одитор. Черпя се целия ден и се поздравявам горещо какви хубави деца съм пръкнала. Подарявам си много неща за тези си особени заслуги. Като пораснат още децата, може да разнообразя рутината, като ги засрамявам с разкази, съдържащи графични детайли от раждането им, пред приятелите им.
Ах, мечти. .. Mr. Green

В училището на Калина традицията е, разбирам, да се канят двата класа на рождения ден. Като си закубя косата другата пролет как да организирам една армия дечурлига, ще ти опиша подробностите. 

# 6
  • Мнения: 214
Тук малките най_4есто пра3нуват в къЩи, 3а по_големите има неЩо като детски кътове. А идеята на Анет мн ми хареса, Ще я имам в предвид.

Общи условия

Активация на акаунт