раждане в гр. Плевен

  • 22 943
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте
Предстой ми да раждам през април. Искам да попитам дали има мами раждали в Авис медика.Какви са ви впечатленията.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам лични впечатления, аз раждах в родилно. Но козметичката ми ражда в Авис медика и за една бройка да я изпуснат, направила алергичен шок на упойката Shocked Не знам защо не са я тествали предварително, за мене това е небрежност. Но може да се случи навсякъде, така че просто си отваряй очите, ушите, чети много, за да знаеш и да подсещаш лекарите за това-онова. Никога не е излишно Peace

# 2
  • плевен
  • Мнения: 133
аз ти препоръчвам тази клиника и поточно др.Славов,които работи там имам предвид новата клиника в кайлъка там наскоро роди моя позната и и страшно доволна цените са поносими мога да ги кажа ако искаш лека бременност и леко раждане Peace

# 3
  • Мнения: 9
мерси много vanelii3, аз чух че др. Бързашки бил много добър.Ще се радвам ако ми пишеш за цените и подробности около раздането Simple Smile

# 4
  • Мнения: 92
За втори пореден месец ми се налага да лежа в Авис Медика за задържане.Новата база в Кайлъка е на европейско ниво,отношението на лекарите и целия персонал също.Чистота,комфорт,внимание,неща които липсват във Втора клинична база.Моята лекарка е д-р Петрова много мила в същото време и добър специалист.Мога да кажа само положителни неща и за останалите АГ-Янкулов,Славов,Бързашки,Богданова-чудесни хора и добри професионалисти.Живот и здраве със сигурност ще раждам там,защото видях какво е отношението и към родилките и към бебенцата.Там всеки един пациент е специален и обгрижван,както от лекарите така и от акушерките.

# 5
  • София
  • Мнения: 406
До момента има много добри отзиви за новата клиника в Кайлъка,но донякъде зависи и от лекаря,относно Авис Медика впечетленията ми са разнородни.Имам приятелка,на която  при раждане с предизвикване са и наранили или скъсали шийката на матката,а друга позната е много доволна от Д-р Бързашки,защото само той и откри,че има високо ПХ на влагалището,което убива сперматозоидите,а сега благодарение на него чака бебе.

# 6
  • Мнения: 9
Аз съм се насочила именно към д-р Бързашки за самото раждане, но не съм ходила още при  него. Много добри отзиви има за него. Вие кога избрахте лекаря който ще води раждането?

# 7
  • Мнения: 2 936
Аз съм се насочила именно към д-р Бързашки за самото раждане, но не съм ходила още при  него. Много добри отзиви има за него. Вие кога избрахте лекаря който ще води раждането?

aз съм раждала при д-р Бързашки  Peace не съм избирала при кого да разждам,в смисъл той беше гинекологът при когото ходех на прегледи не си спомням вече,но от 21 годишна може би... реших ,че той ще ми следи бременността!
много добър специалист е за мен,защото моето бебе през цялото време беше седалищно и имах такова раждане...което си е доста рисковано,но благодарение на д-р Бързашки и д-р Амин всичко протече нормално!  Peace
п.п.раждах във Втора клинична база.

# 8
  • Мнения: 2 936
ето и една стара тема за Втора клинична база
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142843.0

# 9
Moga da vi kaja 4e az lejah tam za zadyrjane 2 pati prez bremenosta mi da momenta i 6te rajdam tam.S 2 dumi nai-dobrite.Izob6to i ne se zamislqite.samo 4e se plashta pri rajdane:estestveno-450lv,sekcio-550lv.Uspeh

# 10
мерси много vanelii3, аз чух че др. Бързашки бил много добър.Ще се радвам ако ми пишеш за цените и подробности около раздането Simple Smile


450lv-estestweno,550lv-sekcio,100lv-epiduralna

# 11
  • Мнения: 9
Катерина barakova ти при кога си решила да раждаш в авис медика???

# 12
Здравейте
Предстой ми да раждам през април. Искам да попитам дали има мами раждали в Авис медика.Какви са ви впечатленията.


Здравейте, на мен също ми предстои да раждам в края на април.От Плевен съм но живея в София.
Знаете, ли колко по-рано трябва да се ориентирам за раждане в Авис Медика.

Ориентирах се към тази клиника,понеже чувам добри отзиви.
Мога да отида на преглед в Авис Медика на 10 Март.Късно ли е според вас? newsm78

# 13
Здравейте, на мен също ми предстои да раждам в края на април.От Плевен съм но живея в София.
Знаете, ли колко по-рано трябва да се ориентирам за раждане в Авис Медика.

Ориентирах се към тази клиника,понеже чувам добри отзиви.
Мога да отида на преглед в Авис Медика на 10 Март.Късно ли е според вас?
 
 
 Информирай модератор   
 
 
 
 
Страници: [1]         
 

# 14
Здравейте, на мен също ми предстои да раждам в края на април.От Плевен съм но живея в София.
Знаете, ли колко по-рано трябва да се ориентирам за раждане в Авис Медика.

Ориентирах се към тази клиника,понеже чувам добри отзиви.
Мога да отида на преглед в Авис Медика на 10 Март.Късно ли е според вас?
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт