черта и каре

  • 18 788
  • 80
  •   1
Отговори
какво ще кажете за тези прически

# 1
# 2
  • Мнения: 4 435
Много банални вече.Всяка пета на улицата е така.Аз ги харесвам,но не бих си направила,защото няма да ми отива.

# 3
  • Мнения: 5 622
Когато аз се подстригах така (Тип В. Бекъм) нямаше много хора с подобни прически.Това беше февруари или март 2007-ма. Да не кажа, че всички жени бяха(и все още повечето са така  Wink.. Адски скучно ако питате мен) с дълга коса.... От как, обаче ходих в Лондон и се втрещих как всяка втора жена, независимо от възрастта, беше подстригана точно по този начин, реших, че е крайно време да си пусна пак косата и да търся някаква друга интересна и актуална прическа.

И все пак по-късата коса е за по-смели жени, които не търсят женствеността само в дължината на косата си  Wink

# 4
  • Мнения: 1 282
Бубе, за смелостта си права. Аз съм била с къса коса и никога няма да повторя. Не ми стиска.
Обаче след месец- два пак ще има хит в прическите и отново ще стане същото -  всички еднакви. А и друг е въпроса, че не на всеки му подхожда това, което е модерно и актуално.  Hug

# 5
  • Мнения: 209
Аз лично не бих се направила така

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Ако ще ти отива така, подстрижи се. Да не ти пука, че всяка трета е на каре- без това на половината въобще не им отива  Party

# 7
  • Мнения: 2 152
И аз не бих
Преди доста години беше пак на мода.Тогава да съм била 13-14 годишна. Ужасно грозна бях и повече не експериментирам с дължината на косата си. Най-късо до под раменете,повече не Stop
Твой е избора дали ще се подстрижеш,но аз също съм на мнение,че е адски банално и масово карето Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
Не ми харесва на мен, има жени, на които им отива, да.
И все пак ... не е нито за мен, нито за вкуса ми.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 057
Аз се подстригах така миналата година октомври месец. Фризьорът ми се беше върнал от Франция, където беше на "Новите модни тенденции в прическите" и още никоя жена тук не беше подстригана така. Поддържах прическата 2-3 месеца и ми писна. Сега я пускам и пак съм с каре, но вече дълго. Ега-ти мъката. Трудно се поддържа, все ми се струва че расте бавно, но.....късия въриант е вече твърде банална прическа. Всяка трета е подстригана така!

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 13:33 от Блондинка в книжарницата

# 10
  • Мнения: 865
какво ще кажете за тези прически
Трудна за подържане особено за жени с чуплива коса.Това е прическа при която косата трябва да стои подредена и права.

# 11
  • Мнения: 658
Не на всеки тип лице и коса стои добре карето. Пък и вече всяка трета жена е подстригана по този начин.

# 12
  • Мнения: 6 164
Много карета станаха и най-тъпото е, че почти никое не е като Рианиното. Защото всички се клъцкат така и после никаква поддръжка да се докара някаква прическа. Ходят като разплетени кошници.

# 13
вярно е че са банални но все пак смятам че са по-добре от дългите и равни коси , който са без никакъв обем и изглеждат така все едно са без  форма.Аз лично харесвам по раздвижените коси независимо от дължината,а мой познат смята че една жена с къса коса е много по секси от другите защото е по рядко срещана Simple Smile

# 14
  • в семейството
  • Мнения: 404
Аз защо не ги виждам тези прически в поста на DINADI  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт