Как почиствате аспираторите?

  • 3 930
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Аз го мия на ръка, но той се мие само от вън, а вътре си остава мазен слой между двата пласта на филтъра.Накиснах го във всякакви обезмаслители и не ще и не ще Shocked
Вие с какво ги миете?
Така е почти неизползваем, защото нищо не поема и всичко става мокро Rolling Eyes
Или може би трябва да си вземем нови филтри newsm78
Дали се продават на Фабер?

# 1
  • Мнения: 8 999
Моят е с метален филтър, който се мие. Слагам във ваната, напръсквам обилно с обезмаслител и след 10тина минути обливам със силна струя гореща вода от душа. Всичко пада без търкане.
Но ако твоят е с хартиен филтър, те се сменят.

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Моите филтри са метални и ги мия в миялната- всичко се измива отлично, но бавно съхне.

# 3
  • Мнения: 88
Аз също съм с метални филтри и ги мия като ги потопя във вряла вода.Напръсквам ги с обезмаслител и с Циф и след 20 мин. ги изплаквам.Това го правя всеки месец иначе се натрупва много мазнина и се мие доста трудно.

# 4
  • Мнения: 6 167
Свалям филтъра и го мия с обезмасляващ препарат.

# 5
  • Мнения: 19
Аз моя го мия с обезмаслител, но щом не става така можеш да го занеш на пароструйка - ние така си чистим мнооого замърсени нещица и всичко светва Peace

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А през какъв период почиствате филтрите?
Моят абсорбатор е на 1 месец и ми се вижда чистичък.

# 7
  • Мнения: 3 641
Moите филтри ги чистя всяка седмица, ак оме домързи през седмица. По-лесно се числтят, иначе като се натрупа е по-голямо търкането Simple Smile

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Moите филтри ги чистя всяка седмица, ак оме домързи през седмица. По-лесно се числтят, иначе като се натрупа е по-голямо търкането Simple Smile

Значили това ,че съм закъсняла? newsm78

# 9
  • Мнения: 3 641
О, не Мила. Аз  моя докато беше нов не го чистих 1-2 месеца, пък зависи и от употребите. /дали готвиш всеки ден/.  Hug

# 10
  • Мнения: 1 313
Ами чистя го на 1-2 м., но готвя всеки ден по 1-2 пъти.Явно трябва по-често newsm78

# 11
  • България-София
  • Мнения: 573
Моите филтри са метални и досега какво ли не пробвах да ги почистя. Все не се сваля мръсотията. Последно ги киснах в Меглио. Най-добре той ги почисти, но пак ми се струва недостатъчно. Какъв обезмаслител ползвате вие?

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
О, не Мила. Аз  моя докато беше нов не го чистих 1-2 месеца, пък зависи и от употребите. /дали готвиш всеки ден/.  Hug

Може да се каже ,че готвя всеки ден,но рядко пържа.Може би има значение това.

# 13
  • Мнения: 4 187
Моите филтри са метални и ги мия в миялната- всичко се измива отлично, но бавно съхне.


Чудесна идея, ей сега ще ги напъхам !

# 14
  • Мнения: 3 360
В миялната-бързо и лесно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт