Приказен свят 1

  • 1 987
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
. Има една приказка за момичето и дванадесетте месеца. Накратко съдържанието: отива доброто момиче на кладенеца, отговаря мило на месеците и те я орисват - при всяка дума по една жълтица от устата и да капе. Отива лошото момиче, приказва лошо и нейната орисия е - при всяка дума по една гадина (змии и гущери) от устата и да изпълзяват. Гадно, да, ама за друго иде реч.
. приложено за форума правилото "всекиму според написаното/заслуженото" как би изглеждал?

. за себе си: след всеки пост - по едно паве от клавиатурата ми да изтрополява. Понеже са ръбати, често тежки и грозни.
. естествено не става дума всеки да описва себе си само, но и други. Аз няма да коментирам за други по ясни причини.

# 1
  • Мнения: 6 155
Аз няма да коментирам за други по ясни причини.
. коментара за другите е по-интересен  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 008
Тук месеците-орисници са модераторите.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз няма да коментирам за други по ясни причини.
Така ли, ясни за кого? Аз не разбрах, поясни, моля!
П.С. браво, че запона най-сетне да пишеш за себе си в първо л., ед.ч. Вече бях започнала да се притеснявам за душевното ти здраве Laughing

# 4
  • Мнения: 14
. хо, ама моля ви се, ако @нтико има нужда от безпокойство по повод душевното си здраве, непременно ще си я поиска.

. като си пускам темата, да бях повело хорото по - умело. Не ви ли предизвиква определени асоциации стилът на определени съфорумци? А?

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Не се засягай, пошегувах се.
И така и не разбрах защо ние трябва да клюкарим другите, а ти не Mr. Green

# 6
  • Мнения: 14
. не се засягам, напротив - забавлявам се. Би трябвало да ми личи, ако не бяха паветата.

. Без никове, просто така:
           . скилидки шоколад, черен и горчив.
           . пирони, големи и тежки. Звънтят. Но и зачукват.
           . детски картинки
           

# 7
  • Мнения: 14
. нали не е против правилата, който си е харесал темата, да си я подновява? Не е натрапничество, честно. Нямам си друга занимавка, та затова.

. този път с никове. Понеже имам леко повече време днес, та почетох. И съм готово да развия своите версии.

. за скилидките шоколад, непременно черен и горчив, но все пак с типичен аромат - мисля, че е орисана Шанел.
. за приковаващите пирони - Реза. Всеки пост е отчетливо кънтящ. Няма тън-мън.
. на Анда се падат детските картинки като орисия. Постовете внимателни и артистични.
. не се сърди, човече, но за Борко - морковчета. Както искате, така го приемайте и разбирайте.
. на Лиска - цък, цък, цък - по едно фасетирано зъбче. Познайте защо.
. Флор - нещо червено-винено ми се види, ама може и да греша.
. Жозефина - плюшени мечета за пораснали момичета.
. Как' Сийка - по една червена бродирана покривчица с бъклица и бръшлян. Уютно е. 
. с всеки пост се надига, надига и надига на тони ... пръста и най-подир престава да боде в очите тъй досадно.

. съжалявам, но не мога да продължа. После ще дописвам. Ако не е махната темата и си я намеря някъде назад по страниците.

# 8
  • Мнения: 211
Нали може и за теб Mr. Green
. По едни дамски бикини и по едни мъжки слипове/прашки (както си избереш и където си избереш - на клавиатурата ли, на монитора ли...) след всеки пост, та да избереш пола най-после Mr. Green
Нали нищо лично?
Ето и за мен тогава: по 0,01 диоптър повече та да ми е за урок и да зема да спра да се взирам в тоя пуст монитор!

# 9
  • Мнения: 14
. ако мъжките са прашки, няма да ми е в помощ при определяне на пола. Вероятно. Казано със същото добро чувство.

# 10
  • Мнения: 3 447
Хубави асоциации, @нтико  Simple Smile Учудващо наблюдателно си за новак.

# 11
  • Мнения: 1 077
@нтика като рече, каза.
Смея да се съглася. Съгласявам се и да се да се смея.
Вярно. Да.
Уви, не съм толкова наблюдателна, за да напиша нещо умно в тази тема.  Mr. Green

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
след моите падат трохички .....................

# 13
  • Мнения: 5 877
На Дона - парченца дъбова кора, от онзи сорт дъб, дето му описват послевкуса по етикетите на вината. Нещата, които ги знаеш, не си ги научила за един ден.
@нтико, листчета от каталог в университетска библиотека и брошури за резерватите в Кения. Искаш да си различн... о.
Мюр (къде впрочем е Мюр?) - мъниста и от онези малките огледалца, дето ги пришиват към индийските платове. Цвят, повече цвят.
Бу - пружинки - имаш енергия да обърнеш света и да ти остане достатъчно за развлечение Simple Smile
Сикрет, борови връхчета. Хем любов към естественото, хем вяра в бодливия растеж.

# 14
  • Мнения: 3 405
Преди моите - по-големи паузи (от мен правени). Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт