червени остатъчни петна от акне

  • 17 534
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Как се справяте със стари петънца от акне по лицето, които вече са червеникаво-кафеви, напълно сухи и равни с кожата? Когато вляза от студено на топло те "избиват" все по-силно...Пия вит. А, но сякаш не забелязвам особено изчистване на кожата.
А вие? Солариум, гелове - споделете опита си, как се избавяте от тях?

# 1
  • Мнения: 410
Естествено, че сбърках заглавието. Да се чете "остатъчни"

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Най-ефикасното средство за мен е химичният пилинг. Прави се в козметичен салон, след консултация с дерматолог. При мен имаше много добър резултат преди няколко години. А иначе има всякакви избелващи лосиони и кремове.

# 3
  • Мнения: 47
Аз също бих препоръчала пилинг. Пробвала съм този на Неострата и останах приятно изненадана.

# 4
Аз също го имам този проблем, но все не мога да се реша да отида на химичен пилинг.Няколко човека ме разобедиха и аз се колебая- да отида или да не отида!
Дани , ако ти се подложиш на такъв пилинг,пиши за резултата.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Пилинг !   Но не химичен а PHT .
Правих си миналата  зима ,  тази седмица си  записах  час  пак да си направя. Много съм доволна, никакви кремове и маски немогат да постигнат този ефект.!
Ако искаш инфо  , кажи  Peace

# 6
  • Мнения: 311
Пилинг !   Но не химичен а PHT .
Правих си миналата  зима ,  тази седмица си  записах  час  пак да си направя. Много съм доволна, никакви кремове и маски немогат да постигнат този ефект.!
Ако искаш инфо  , кажи  Peace
Аз много искам инфо  bouquet
Мерси предварително Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И на мен ми стана любопитно за PHT.  Хайде MadGirl, чакаме инфо  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 410
Инфо - да, разбира се.
Дори химичен пилинг не знам, какво представлява, камо ли РНТ.
Благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: 17 546
Очаквам инфо. Peace

# 10
  • Мнения: 1 885
Аз за съжаление нямам време да почервенявам и да се беля, както ми обясниха в един известен център за красота.

Чудя се дали с повече мазане и 10%овия лосион на Биотрейд ще стане... Имам 2 такива петънца и не мога да ги трая

Отдавна разпитвам за него, но като се наканя, не го намирам в аптеките, в които в сайта пише, че уж го предлагат  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 17 546
Сещам се за медицинските кремове против белези Madecassol  и Contractubex. Може и с тях да се получи, защото те са за ръбци и белези. Пише, че кожата на мястото на белега избледнява и губи червенината си, така че червенината от петната може да изчезне, но неравността на кожата все пак ще остане (ако има такава).

# 12
  • Мнения: 4 053
нареждам се за информация  Flutter

# 13
  • Мнения: 35
Пилинг !   Но не химичен а PHT .
Правих си миналата  зима ,  тази седмица си  записах  час  пак да си направя. Много съм доволна, никакви кремове и маски немогат да постигнат този ефект.!
Ако искаш инфо  , кажи  Peace

искам и аз ИНФО ,  моля  Praynig

# 14
  • Мнения: 1 885
Сещам се за медицинските кремове против белези Madecassol  и Contractubex. Може и с тях да се получи, защото те са за ръбци и белези. Пише, че кожата на мястото на белега избледнява и губи червенината си, така че червенината от петната може да изчезне, но неравността на кожата все пак ще остане (ако има такава).

Аз мазах с Мадекасол около 1 месец ама не избледняха  Rolling Eyes

По принцип се смята, че щом петното не е избледняло значи отдолу все още има някакъв възпалителен процес, иначе за 1-2 месеца горния слой на кожата и сам се  излющва не малко.
Именно за това тези кремчета не помагат (поне аз така си го обяснявам)
Пилингите за сметка на това, ги препоръчват и срещу акне, черни точки и т.н.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 10:59 от Tony_in_love

Общи условия

Активация на акаунт