Моля за координати и мнение за д-р Ташков-син или д-р Ослеков

  • 1 645
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте,
моля за координатите на д-р Ташков-син или на д-р Ослеков. Зная, че работят в Тина Киркова, но ме интересува имат ли частни кабинети. Просто искам да си направя пълен преглед и изследвания и се чудя дали той може да се извърши в частен кабинет, има ли условия да се правят микробиологични изследвания. Имам нужда от съвет, не съм ходила при никой от тези двама доктори, но съм чувала и чела добри отзиви.
Благодаря предварително на всички отзовали се.

# 1
Тел. На Д-р Ташков е -0887552095 Peace,пуска всичко необходимо в Тина Киркова,взема ги на место и е много готин Peace,няма да имаш никакви проблеми или притеснения с него Peace

# 2
  • Мнения: 12
Благодаря ти много, hameleonka
и аз съм чувала добри отзиви за него, пък и Тина Киркова не ми е мн далеч.

# 3
  • Мнения: 12
hameleonka, телефонът който си ми дала на д-р Константин Ташков ли е? Защото са двама - баща и син

# 4
  • София
  • Мнения: 3 524
д-р ташков син е много готин. ако искаш могада ти потърся телефона му? пиши ми на ЛС Peace
за ослеков нямам представа обаче  newsm78

# 5
  • Мнения: 404
д-р Ослеков
частен кабинет : ж.к.Разсадника бл.22а,вх.1,ет.1 тел.920 66 00 ; GSM 0888 535 914. Кабинета е много близо до Св.София.
Препоръчвам ти го с две ръце. Той води раждането ми, много е внимателен и разбира от работата си. След раждането идваше всеки ден да ме види дори и като не е на смяна.

# 6
Да,мила,на сина е Grinning,много е готин Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 524
Да,мила,на сина е Grinning,много е готин Peace
и аз ти писах на ЛС Peace

# 8
  • Мнения: 12
Благодаря много на всички включили се  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт