Къде да родя?

  • 1 261
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile  С риск да повторя някоя от темите, бих искала да споделите мнението си конкретно за ШЕЙНОВО ИЛИ ПЪРВА АГ БОЛНИЦА, за сега  съм се  спряла  на д-р БОГОСЛОВОВА ОТ ШЕЙНОВО или на д-р ВАЛЕНТИНА ГРИГОРОВА ОТ СВЕТА СОФИЯ,но се надявам и да получа още някой ценен съвет от вас:).ЗА КОЯ КОНКРЕТНО И КЪДЕ?????
четох добри неща и за д-р Рени Ковачева от Света София.но впечатленията ми са главно от форумите:)
моля ви дайте ми съвет,и ако някой има техни координати Моля ви кажете ми ги:)).благодаря ви предварително:)

# 1
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Майче, тази тема не е за тук. Пусни я в здравния справочник и ще получиш повече инфо!  Peace

Иначе от изброените, аз бих заложила на Шейново, при който и да е доктор. И Богословова е чудесен избор! Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Доверих се на Гагова - Шейново.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
Сега се усетих, че държиш на точно тези две лекарки. ето ти резултата от търсачката за Богословова http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2
ето и за втората лекарка.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2
Успех!

# 4
Държиш ли на Шейново?Защото аз съм с много лош опит от там.Имат добри специалисти,но условията са ужасни и за родилките и за бебетата.Ако не си резервираш VIP стая,може да те настанят в доста мизерна стая,където за една тоалетна чакат над 20 жени,да не говоря че тоалетните не се почистват както трябва да бъде в една болница.Бебетата ги разнасят по асансьорите и ги оставят в коридора на течение,родилките сами ходят да си ги взимат от там.Никой не ти обяснява нищо за бебето,нито как да го кърмиш,нито ако недай си боже има някакъв проблем някой идва да те информира,трябва сама да обикаляш по етажите и да търсиш информация.Персонала се държи грубо,например аз родих секцио и на втория ден след операцията без да искам си счупих чашата до леглото,казах на сутрешната визитация,те ми отговориха добре ще изпратим санитарка да почисти и до обяд никой не дойде.Аз станах и отдох да търся въпросната санитарка,а тя ми връчи метлата и лопатата да си почистя сама....нямам думи да опиша какви болки са да се сгъваш и да чистиш под леглото и около него след операция....Бих могла още много да напиша за Шейново,но ще спра до тук.В заключение единствено от Д-р Велев който извърши секциото,съм доволна и го препоръчвам като един от най-добрите специалисти,ако искаш кординати ще ти дам,той сега работи в клиниката на Мазнейкова.По-добре отиди там или в "Токуда" поне да знаеш за какво си плащаш и да получиш необходимото отношение.Също така ти препоръчвам болница в която бебето ще е при теб,за да може да го кърмишследвайки неговия естествен ритъм,а не като в Шейново носят в някакви часове които те са си решили и то спи ти не можеш да го нахраниш минава един час взимат ти го и когато го даваш то се буди и започва да реве от глад.Това направо може да те разбие психически.

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Филипина,

Почисти си кутията с входящите съобщения в профила, защото не можеш да получаваш лични съобщения.

Общи условия

Активация на акаунт