Едно след Друго

  • 1 394
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Моля да споделите с мен (ако искате) какво ще стане ако три месеца след раждане аз пак съм бременна? Възможно ли е това? Малко съм се шашнала! Опасно ли е? Още не съм говорила с гинеколог защото си нямам и съм малко в шаш и паника! Моля кажете ако някои е изпадал в това положение?! Сигурно за някои е смешно моето притеснение, но за мен е много важно! Благодаря Ви предварително!

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 901
...какво ще стане ако три месеца след раждане аз пак съм бременна? Възможно ли е това? ...


Е, какво ще стане - ти си решаваш, напълно възможно е да си бременна,
но най -сигурно ще каже лекар, не се шашкай предварително.

# 2
  • Мнения: 139
Разбира се, че е възможно!
Как така си нямаш гинеколог,
нали преди 3 месеца си била при някой?
Дали е опасно - зависи как е протекло раждането преди 3 месеца.
Имам позната, която роди със секцио,
предупредиха я да се пази (не знам колко си време),
тя не се опази,
казаха й, че не може да роди и не може да направи аборт (поне стандартния аборт)!
Намериха специалист, който бил единствен в БГ
и такъв невероятен аборт ми описа...
Значи, зависи как си родила,
но все пак се е случвало на този свят - деца с 9 - 10 месеца разлика.
Пиши какво е положението    bouquet

# 3
  • Мнения: 23
Раждах нормално в Шейново и там си ми следяха бременността. Все попадам на някакви загубени гинеколози и не мога да намеря добър такъв. Аз не съм много сигурна че съм бременна но може би 5 дневното мислене за това и ден и нощ ме е побъркало. Аз съм много против абортите. Но има и друго аз кърмя сина си и може би затова да имам проблеми с цикъла. Ох! Ще видим какво ще стане в следващите няколко дни и ще пиша да разкажа! Благодаря все пак!

# 4
  • Мнения: 3 216
Решението е тест и го напави по-навреме да имаш време за мислене.

# 5
  • Мнения: 2 310
Напълно е възможно да си бременна.Направи си тест!

# 6
  • Мнения: 407
Напълно е възможно да си бременна.
Аз на твое място бих си направила тест за бременост. Не се тревожи за това и не го мисли, защото това оказва влияние и на бебето ти.

# 7
  • Мнения: 581
Има доста майки, с породени дечица, които са си ги родили нормално, живи и здрави.....Пырво направи теста, и после ще му мислиш - ако въобще се наложи. Знам, че е лесно да се каже,но пробвай да не се шашкаш преди да си 100% сигурна какво е - нередовен цикыл ли, хормоните ли или бременност....може да са различни неща.

# 8
  • Мнения: 11 607
Потърси повече съвети и препоръки от темата - Породени деца - в подфорум Нашите деца!

# 9
  • Мнения: 480
Не мисля, че е нужно да се шашкаш, дори и да си бременна. При всички случаи помисли добре. Тук можеш да намериш голяма подкрепа и да се увериш колко е хубаво да имаш породени деца!

# 10
  • Мнения: 5 940
Със сестра ми сме породени, родена съм февруари, тя края на декември. Изчислявала съм, че майка е забременяла преди изтичането на 40-те дни след моето раждане.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Възможно е и да си бременна,но ако съдиш само по закъснението на цикъла не е критерий.На мен започна да ми идва нормално чак към 8-мия месец след раждането.До тогава ту ми идва ту не.

# 12
  • Мнения: 1 483
Възможно е да си бременна.Свекърва ми така роди второто си дете навремето  Laughing ,но ти не се шашкай-направи си тест и иди на лекар.

# 13
  • Мнения: 23
Много ви благодаря за подкрепата още днес ще кажа на мъжа ми да купи тест и ще видим! Наистина съм ви много благодарна!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 603
Щом си имала естествено раждане, не се притеснявай - има много семейства, чиито деца са с такава разлика. Трябва разбира се, повече да се щадиш, което ще е доста трудно с малко бебче, но пък дано има някой да помага.
Да кажеш какъв е резултата от теста.
А какъвто и да е  Hug

Общи условия

Активация на акаунт