Преподавател от СУ

  • 8 271
  • 158
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 129
Гледахте ли репортажа, вярвате ли, какво е вашето мнение по въпроса?

Аз лично съм потресена, но не и изненадана. Там наистина не е това, което хората си мислят, че е. Но чак толкова...идва ми в повече...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Какво е станало?

# 2
  • Мнения: 5 478
Оо, дааа гледах го  Joy
Някакъв преподавател искаше от студентка да му отиде на гости, за да получи оценка. Нямало друг вариянт да я оцени....  ooooh!

# 3
  • Мнения: 119
Аз съм продукт на ФЖМК и мога да потвърдя за съответния....хм...преподавател.
Преди години, когато и аз се подвизавах там, си позволяваше да се държи по същия начин.
Само дето не съм чувала някога да е прекрачвал границата толкова безочливо. Потърпевши колежки разказваха, че ги е "забивал" и нищо повече.
 

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Та такива истории има от как свят светува. Когато аз бях студентка поне за три такива случая знаех. Единият с най-добрата ми приятелка.
Какво ви изненадва?

А кой е преподавателя?

# 5
  • Мнения: 6 991
Оо, дааа гледах го  Joy
Някакъв преподавател искаше от студентка да му отиде на гости, за да получи оценка. Нямало друг вариянт да я оцени....  ooooh!

Име, факултет? На преподавателя? Whistling

# 6
  • Мнения: 119
Та такива истории има от как свят светува. Когато аз бях студентка поне за три такива случая знаех. Единият с най-добрата ми приятелка.
Какво ви изненадва?

А кой е преподавателя?

http://pm18.org/spip.php?article21
Този.
 

# 7
  • Мнения: 274
Само да се запиша в темата и аз - в ИУ - Варна (ВИНС) е същото. Имам личен опит от там, да не говорим, че и в средните училища го има и на това съм била свидетел. А за такива неща в белите държави ...нали се сещате какво се случва?

# 8
  • Мнения: 5 478
Aз тази година съм първи курс студентка, но имам преподавател, който ми напомня доста на този от СУ... Не казвам, че е правил такива намеци, но има такова излъчване. Уффф, януари имам изпит при него, ще се похваля, ако го взема  Joy

# 9
  • Мнения: 2 013
Та такива истории има от как свят светува. Когато аз бях студентка поне за три такива случая знаех. Единият с най-добрата ми приятелка.
Какво ви изненадва?

А кой е преподавателя?

http://pm18.org/spip.php?article21
Този.

И какво преподава този Борис Ангелов?
 

# 10
  • Мнения: 6 991
Нищо не ми говори името.
Като се раздуе клюката във форума, ще ви съобщя Flutter

# 11
  • Мнения: 119
Та такива истории има от как свят светува. Когато аз бях студентка поне за три такива случая знаех. Единият с най-добрата ми приятелка.
Какво ви изненадва?

А кой е преподавателя?

http://pm18.org/spip.php?article21
Този.

И какво преподава този Борис Ангелов?
 

Безумие наречено ТВ студио. Където уж учащите трябва да добият представа какво е да се работи в телевизия.

# 12
  • Мнения: 6 991
А, ФЖМК значи.

# 13
  • Мнения: 119
Ахам. Мисля, че споменах в по-преден пост, но явно не съм се изразила добре.   Embarassed

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз съм преживявала по-кофти случка от излъчената само че във ВСУ-Варна, пак за журналистика става дума, но за друг преподавател  Tired...Нищо ново под слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт