Защо са му червени бузките?

  • 1 565
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 586
Здравейте, напоследък като сложа сина си да спи и като се събуди бузките му са ярко червени и това зачервяване понякога стои до два часа след като е станал.Забелязвам,че се зачервява предимно като легне в креватчето.Педиатърката каза,че може да е някаква алергия но от какво?Изписа ни мехлемче но зачервяването продължава, махнах му възглавницата и пак същото...........На някой случвало ли се е такова нещо? Tired

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И на синът ми след сън понякога са зачервени, но минава до няколко минути Rolling Eyes
Иначе като излизаме навън и се приберем му се зачервяват или пък леко изпръхват от студеното!

# 2
  • Мнения: 139
Ама, зачервяването с пъпчици ли е,
суха ли е кожата, напукана, груба или нещо друго?
Моят син след ставане от сън също е с червени бузки,
но са мекички и топли. Мисля, че е нормално.

# 3
  • Мнения: 817
Не мога много да ти помогна, но на дъщеря ми бузките също са доста зачервени след сън. Но пък минават след около 5 минути някъде. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 586
Не, не е от това,че е спал защото днес беше при баба си за малко и като се върна  - а там не е спал, пак се бяха зачервили.Няма пъпчици просто са като големи червени кръгове.Като ги пипнеш са топли.Все едно съм  му боядисала лицето. Sad

# 5
  • Мнения: 3 209
Да не е прекалено топло в стаята  newsm78 Поне дъщеря ми тогава зачервява бузките и са топли на пипане...

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Забелязала ли си кога се появяват newsm78
Да не е като излизате навън, или пък да го обличаш повече и да му е топло Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 43
Възможно е да е от зъбоникнене

# 8
  • Мнения: 258
И на моят син след сън винаги са му червени бузките, както и ако е доста топло.

# 9
  • Мнения: 351
 Моят син почти винаги е с червени бузки когато го взимам от ясла. Аз също си го обяснявам с това, че там е доста топло Rolling Eyes.

# 10
  • Мнения: 789
Може да е от никнене на зъбки или да се прегрява по време на сън.

# 11
  • Мнения: 7 723
От топлината е!
Повечето деца се потят, докато спят. Wink
И как няма?
Като ги обличаме в боди, пижама, чувалче, а отгоре- и одеалце! ooooh!
Пробвай и ти така да спиш.
И твоите бузи ще са червени после Wink

# 12
  • Мнения: 491
Възможно е да е от зъбоникнене
И на нас от 1-2 седмици често и се зачервяваха бузките и мислех,че е от това,че вънка е студено........но днес имаме зъбче moresmile

# 13
  • Мнения: 966
И мойта става от сън зачервена и с алени бузки,за около 30 мин. избледнява.......май и аз съм от тези дето  навличат детето докато спи  Embarassed

# 14
  • Мнения: 480
Ако няма пъпчици или кожата да е напукана и суха, мисля, че няма за какво да се тревожиш. На моя син и досега му са червени бузките след сън. А ако е топло у нас, доста дълго остават червенки.

Общи условия

Активация на акаунт