Кръв в урината на дете

  • 1 545
  • 4
  •   1
Отговори
Правиха изследвания на урината...открили някакви бактерии...има и левкоцити...Сега започнаха някакъв антибиотик...казаха че било възпаление на бъбреците.
Дъщерята на моята приятелка е на 7г.Май ще ходат в София но ако някой е имал подобен проблем моля да ми пише защото ми звучи страшно.

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кръв в урината и бактерии може да се дължат на цистит. Ако е това се лекува в домашни условия с антибиотици и още след първия прием състоянието се облекчава.
В София с направление могат да отидат в Токуда при доц. Лилова която е детски нефролог. Да си запишат час по телефона защото приема по касата само във вторник и петък. Добре е да идат с направление защото така ще им направи още изследвания безплатно. Без касата само прегледа й е 30 лв и ехографа още 30 лв. Ако се наложат и други изследвания ще им излезе много скъпо.
Успех!

# 2
  • Мнения: 129
Сина ми имаше кръв в урината и се оказа  цистит. Два -три дни пи сироп /не си спомням какъв беше/ и се оправи доста бързо.

# 3
Сина ми имаше кръв в урината и се оказа  цистит. Два -три дни пи сироп /не си спомням какъв беше/ и се оправи доста бързо.
А изледвания правихте ли?В норма ли беше всичко?
Доста добре ми звучи да се оправи само със сироп...контролни изследвания правихте ли?

# 4
  • Мнения: 129
Съжалявам но не си спомням много подробности,много болести ни минаха оттогава - беше преди близо 3г. Болеше го при пишкане, взеха урина , казаха, че има кръв и е получил цистит най-вероятно от допир до тоалетна. Сиропа може да е бил  АБ, но си спомням, че пи само това.
След няколко дни даде друга урина и беше о.к.

Общи условия

Активация на акаунт