Споделете мнения за Д-р Таня Янакиева

  • 15 295
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
 Здравейте мили мъжки момичета. От два месеца ходя при д-р Янакиева в "Св. София".  Домомента съм доволна от нейното отношение, но бих искала да чуя и вашето мнение. Имах две извън маточни бременности- в дясно вече  без тръба, а в лявоплоден сак до яйчника и в последствие- запушена и ми предстои ин витро!
Ще ви бъда много благодарна ако споделите Вашите впечатления за нея. Изчетох почти всички теми, но не открих достатъчно инфо за тази лекарка. Благодаря предварително на всички вас.
Желая ви успех!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 019
Здравей, bloody emi,

Аз забременях след инсеминация при д-р Янакиева. Отне ни 1г. -изследвания, следене на ову и т.н., едно неуспешно инсе и второто беше със стимулация - резултатът се вижда в подписа ми   Grinning . Значи, както вече си забелязала (ако нещо не се е променило) много е натоварена, винаги има поне 10-ина жени, които я чакат, което е свързано с малко бързане, но никога не ми е отказала да поговорим, когато съм питала нещо. А след като забременях, нямам думи за грижите, които положи да износя и роди две зрави бебета. Абе, доволна съм много.

Пожелавам ти успех от първия път! Поздрави  Hug

# 2
  • Мнения: 547
Малко късно се включвам,но не бих препоръчала д-р Янакиева.Две години ни загуби да търси проблема в мен,а той бил в мъжа ми,но спермограмата и всички други изследвания тя ги праща в лаборатории и после чака да види резултата,а и по принцип търси до дупка причината в жената не в мъжа.Резултатите от неината спермограма и от другите по късно са просто трагични и точно наобратно добре,че не я послушах и не продължих да ходя при нея,искаше да ми прави лапароскопия и т.н. пък на мен ми няма нищо.

# 3
  • Мнения: 53
Аз също НЕ я препоръчвам и ще се опитам да поясня защо.В началото на посещението си при нея бях заредена с много оптимизъм след дългогодишен стерилитет.Многото чакащи пред кабинета й ми даваше допълнително вяра,че най-после съм намерила своя лекар,а и тя имаше вид на миловидна дама.Но.....
Преминах през няколко забързани прегледа,при които ей така ми се направиха и 2 инсеменации с реинсеменации през ден,тъй като момента бил подходящ. ThinkingА как само протичаха-не ми се връща дори назад-на кушетка с възглавница и обработка на материала за около 30 минути .Последва цветна снимка с резултат повече от нормален,но това не попречи още ненапуснали ренгена да ми каже,че е добре да направим и лапаро.Направихме и поредната(трета)инсеменация,часове след която имах незапомнени болки до момента и корема ми се поду много.Подуването не отшумя и след идването на цикъла ми.Пиех си през 2 часа но-шпа.Така ми беше препоръчала.Въпреки несъгласието от страна на мъжа ми аз се подложих и на лапароскопия.Това мое решение ми нанесе плесница,която ще помня докато съм жива - имала съм жестоки сраствания и хидросалпингси,които била "отстранила",направила ми била фенстрация и на яйчниците Shocked(при положение,че си имах овулация и редовен цикъл) и като заключение дори на протокола ми е записано,че съм за ин витро.Естествено най-нагло дойде и си поиска пари за свършената работа,при което тотално загуби доверието ми.Дадох й 50 лв,толкова имах в себе си.Все пак съм в болница,а не на Карибите та да разполагам с по големи суми WinkСледващия ни диалог с нея беше месец след изписването ми.Прекарвайки безсънни нощи,четейки из интернет,а и обсъждайки с момичета от Зачатие така и не можах да свържа поредицата от несъответствия.Периода от първата ни среща до деня на лароскопията беше 5 месеца.На контролния преглед аз отново поисках да ми обясни как така се получи снимка ок и след три месеца тотален обрат,при което тя побесня и поиска да види спермограмите на мъжа ми.Докато при него всичко беше добре макар и не перфектно се оказа,че с неговите показатели сме били направо за ИКСИ.А що се касаело до резултата от снимката да съм питала ренгенолога понеже той имал свое виждане и вписвал това,което според него е.Това бе и края на посещенията ми при нея.
Надявам се макар и до известна степен хаотично да описах кратките си контакти с Янакиева да съм полезна на тия,които ще я посетят.Голяма част от лекарите се комерсиализираха за сметка на нашата болка и за мен тя е сред тях.Задавайте въпросите си и настоявайте за удовлетворителни отговори преди да престъпите към действие.Това спестява преди всичко душевна болка.Пожелавам на всяка една успешна Нова година!Весели празници!

# 4
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Здравейте, момичета!
Позволете ми и аз да изкажа положително мнение за Др Янакиева. Благодарение на нея аз съм горда мама на Божидар и Божана  bouquet. След по- малко от година прегледи тя ми направи инвитро и забременях от първия път. До решението за ivf стигнахме след много лоша снимка на тръби, доказан Luf синдром, поликистоза на яйчници, хидросалпингси на двете тръби, една извънматочна бременност и миомен възел на матката с размер над 4см. Имам много сраствания от стара операция (резекцио на яйчници когато съм била на 15год- интересно лекарско решение Thinking) и не съм подходяща за лапароскопия и пластика. По време на пункцията ми източи ходросалпингсите, а при секциото ми ги изряза. През цялата ми бременност се е грижила за мен като за свое дете. Около нова година бях в болница с кървене и независимо от това, че е в отпуска, тя идваше през ден да ме види. А понеже имах много тежка бременност със  силна алергия към плода- PUPPP, накрая не издържах и й се обадих, че искам да раждам в деня в който тя пътуваше за Италия. Сутринта преди полета дойде с багажа си, направи ми секциото и тогава замина. Наистина е много претоварена с работа жената. И на нея не й е лесно... Преди да започнем процедурата по инвитрото все още не ми помнеше името и анамнезата (а бях ходила почти година по 1-2 пъти в месеца на прегледи в частния й кабинет), но има толкова много пациенти, че не се учудвам. За сметка на това по време на процедурата и след това е била неотлъчно до мен и ми е помагала, и повярвайте ми, не го е правила от комерсиализъм! Вярвам, че има недоволни от нея, но за мен тя е втората майка на моите деца!  bouquet
Успех на всички, и скоро ви очаквам в бебешкия подфорум, дай Боже като мен- с близнаци  bouquet

# 5
  • Мнения: 17
 Честита нова година! Сърдечно благодаря на всички, които отговориха на темата. Започвам да се чувствам все по-объркана....... Дано тази година донесе повече късмет на всички нас.  И нека ни донесе сбъднати желания!   Целувам Ви и нека бъдем единни!

Общи условия

Активация на акаунт