Болки ниско в корема

  • 1 329
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
От 2 дена насам усещам болка ниско в корема, когато съм изправена или легнала. Когато седя не усещам нищо. През деня не ме боли като че ли толкова даже почти не оръщам внимание, но вечер започва да си ме боли достатъчно силно че да ми е трудно да заспя. Нормално ли да ме боли така? И така ли боли когато се разширява таза?

# 1
  • Мнения: 247
Аз също имах подобни болки в началото. Лекарят ми обясни, че е от разширяването на матката и таза. Препоръча ми да пия ношпа и ако до два часа болката не отшуми да му се обадя. Но за по-сигурно се консултирай с гинекологът, които ти следи бременността.  Hug

# 2
  • Мнения: 141
Не мисля,4е трябва да отправяш въпроса си тук,а да идиш на лекар и то веднага.

# 3
Pri men parvo se shavana nqkakav nerv na krasta i me bole6e kraka, kazaha 4e e ot raz6irqvaneto na taza. Sled kato mi mina zapo4na da me boli po sa6tia na4in nisko korema i to samo ve4er, predpolagam, za6toto bebeto ve4e 6te izliza i teji nadolu  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 728
Pri men parvo se shavana nqkakav nerv na krasta i me bole6e kraka, kazaha 4e e ot raz6irqvaneto na taza. Sled kato mi mina zapo4na da me boli po sa6tia na4in nisko korema i to samo ve4er, predpolagam, za6toto bebeto ve4e 6te izliza i teji nadolu  Simple Smile

и аз това си мислех, ама като ми е за първи път и това са нови усещания за мене и не знам нормално ли е, не е ли?  newsm78
пък имам 2 дена до консултацията и се чудех да ида по рано или при положение, че не е кой знай какво да си ида в петък

# 5
Mislq, 4e e normalno, o6te pove4e ako ti nablijava termina, az 4akam na 14.12. A ako tolkova te pritesnqva otidi na lekar, no da ti kaja 4esno nqma da ti kajat ne6to koi znae kolko po-razli4no

# 6
  • Мнения: 14
И мен ме болеше по същия начин, освен това ми се втвърдяваше корема сутрин. Казаха ми, че това са контракции и ми изписаха но-шпа 3х1 на ден.

# 7
  • Мнения: 728
И мен ме болеше по същия начин, освен това ми се втвърдяваше корема сутрин. Казаха ми, че това са контракции и ми изписаха но-шпа 3х1 на ден.

да и на мене ми се втвърдява корема само че вечер. Cтава като топка и щръква право нагоре.. Mr. Green
Значи е нормално
Благодаря ви,    bouquet успокойх се

# 8
  • Мнения: 463
Причините могат да са различни, ако си по- слабичка, чувствителността ти е по- голяма. В началото на бремеността тази болка е от разпъване на матката. Тъй като ти си към края може да бъде всичко - контракции, матка, пикочни пътища. Най - добре е да идеш на лекар и то още утре! Никой няма да те върне.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 658
силните болки в никакъв слъчай не са нормални. Безболезнените кантракции(втвърдяването)-да. Като се разпъва матката са слаби, а не силни. Отивай на лекар, може би ще ти изпише лекарства за контракциите.

# 10
  • Мнения: 9 973
 Thinkingаз така 2 дни преди да родя. HugУспех и здраво бебче.............май ти е време,а? Wink

# 11
  • Мнения: 4 621
силните болки в никакъв слъчай не са нормални. Безболезнените кантракции(втвърдяването)-да. Като се разпъва матката са слаби, а не силни. Отивай на лекар, може би ще ти изпише лекарства за контракциите.
Това е и моето мнение Peace

# 12
  • Мнения: 306
много ме болеше и мен в началото все си мислех че ще ми идва не знаех че съм бременна но честно казано в първите 3 месеца ме болеше все едно ще ми идва в последствие ми се отлепи плацентата и ми откриха миомен възел абе най добре иди на лекар не вярвам да е нещо сериозно все пак настъпват промени

# 13
  • Мнения: 306
много ме болеше и мен в началото все си мислех че ще ми идва не знаех че съм бременна но честно казано в първите 3 месеца ме болеше все едно ще ми идва в последствие ми се отлепи плацентата и ми откриха миомен възел абе най добре иди на лекар не вярвам да е нещо сериозно все пак настъпват промени
е много съм загубена не прочетох че си накрая пожелавам ти успех

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз имам такива болки предимно като се движа или съм легнала и уж знам, че е нормално, но ходих на лекар и ми направиха запис на тоновете, на вагиналния преглед се оказа, че нямам разкритие и си ме изпратиха по живо по здраво без да ми изпишат дори хапчета. Не знам на какво се дължат болките- май бебето си проправя път към изхода и се разширяваме, знам ли Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт