Кутия за фокуси?

  • 1 673
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Моля, ако някой знае какво представляват следните неща - "Кутия за фокуси" и "Музикална кутия"  Thinking Тези две неща си е поръчала на една приятелка дъщеричката й от Дядо Коледа, детето е на 7 годинки. Ако някой се сеща за какво става въпрос, моля да ми обясни  Praynig
Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 1 348
Музикалната кутия просвирва някаква мелодия, щом бъде отворена. Кутията за фокуси предполагам е нещо по-сложно Simple Smile))

Моята дъщеря за втора поредна година поръчва на дядо Коледа "вълшебна пръчка за истински магии". Оказа се, че светещи, блещукащи и пеещи не вършат работа. Мисля да и купя комплект за фокуси, но не знам от къде да намеря. Ще бъда благодарна, ако някой ме насочи. 

# 2
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Кутия за фокуси - имах такава като дете. Голям мерак бебше за нея - събра си сама пари, за да си я купя и после много се забавлявах с нея. Има няколко подготвени фокуси - като материали и обяснения как да се направи някой фокус и детето се учи да "шашка" околните... Но нямам идея къде има сега такава. Бих подарила на няколко близки дечица - моето е още малко - за това ще слядя темата, ако някой има информация.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 619
Има едни кутии по 5лв. в книжарниците. Моята много им се радва. Преди си купуваше от цирка, готови фокуси и само търси публика да се изявява. Но по-специални само в електронните магазини съм гледала, но не си спомням в кои?

Общи условия

Активация на акаунт