Milumil HA 2 ?!?

  • 696
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Здравейте Д-р Слънчева!
Преди известно време Ви бях писала, затова с какво мляко е по-добре да продължа да храня детето си след като му доказаха Атопичен дерматит- Милумил ХА или Нан ХА, след като дотогава беше приемал Аптамил 1 и 2 на Милупа. Вие ме посъветвахте да продължа по-добре с млякото на същата компания- Милупа. Така и направих, млякото много се хареса на сина ми, вече няма и следа от обривите и си го яде с апетит.
Това, което ме притеснява сега е обаче, дали ще му бъде достатъчно да задоволи хранителните му нужди след навършване на 8-я месец, след като Милумил 1 се води от 0-4 месец, двойката е от 4-8 месец, а тройката от 8-12 месец. Но на пазара не се продават хипоалергенни млека за след 8 месец?!?Поне в България е така.
И евентуално ако не е, с какво би било добре да продължа до годинката и след това?
Много Ви благодаря предварително за отговора!!!

# 1
  • Мнения: 5 760
След 8 м. вече бебето се захранва с много други храни и преминава на преходно хранене. Като мляко можете спокойно да ползвате това, което е приемало до този момент. То е с хранителни качества подходящи за деце до 1 год.

Общи условия

Активация на акаунт