Що за държава е това и за това ли трябва да се дават нашите пари?

  • 1 504
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
 Писна ми  #Cussing out #Cussing out #Cussing outот безумията на т.нар. тройна коалиция. Коледни добавки щяло да има в размер на 50-100 лв. към пенсиите! А защо няма коледни добавки към детските. Не са ли децата бъдещето на страната ни. Всички имаме близки пенсионери, но те са миналото и не те ще бъдат гръбнакът на икономиката и всичко останало след години. Висика смъртност и отрицателен ест. прираст било от години в България. Е при такава политика как да бъде, ама нали именно бабичките под строй отиват да тласуват и за това си четкат електората. Аз деца нямам и пряко това безумие не ме касае, но се възмущавам от това. Не стига, че държавата се чуди как да попречи на отглеждането на децата, ами и целенасочено предприема мерки и да ощетява косвено и пряко семействата с деца.

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Здравей,

Ей сега ще ти наскочат куп хиени да те обезкостят ( няма да ги споменавам поименно) Twisted Evil
Инъче, да и аз се отвращавам от това. Нека има за пенсионерите, но да не забравят и децата Sick

# 2
  • Мнения: 393
 ShockedЗа съжаление,така погледнато-...май си права ooooh!Ами и да се ядосвам,и да не се...все тая-ПАРИ НЕМА #2gunfire

# 3
  • Мнения: 7 107
Ураааааа! Тема номер 100 за стотачката на пенсионерите.
Да, държавата е такава. Първо събира, а после дава. От настоящите пенсионери са събирали дълго пари. Де да имаше начин тези 100 лева да ги получават всеки месец. Така на децата им ще им остават повече пари за техните деца, пък баба и дядо ще имат по-често възможност да радват и с нещо материално внуците си.

# 4
  • Мнения: 1 533
Ох, айде стига сте се възмущавали и отвращавали и оставете тия емотикони малко да си починат. И уточнявайте в заглавието, че става въпрос за стотачката на горките взели-дали пенсионери, че да не се бъркам да отварям темата.

# 5
  • Мнения: 212
Ураааааа! Тема номер 100 за стотачката на пенсионерите.
Да ни е честита. Днеска 100, утре тема № 200 може да се появи за коледните надбавки на пенсионерите. Голяма завист към тия пенсионери голямо чудо ей Simple Smile

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Като всяка Коледа, и тази се започва отново Tired
Ако не 100, то 70% от тези 100 лева ще дойдат при децата ни.
Рони е права, достатъчно са работили родителите ни и заслужават не 100, а 100 пъти по 100.

# 7
  • Мнения: 4 841
Всеки път като видя такава тема се питам, колко ли трябва да е изпаднал човек (и в материален, и в морален смисъл), та да завиди на коледните надбавки на пенсионерите  newsm78 newsm78 newsm78

И да, слагайте си такива заглавия, че да знае човек да не чете...

# 8
  • Мнения: 25 449
Защо ми се струва, че има една малка, но много важна подробност? Пенсионерите получават от собствените си пари, тези, които са заработили и са им удържали в течение на много години?
Децата имат родители, които да се грижат за тях. Съгласна съм, че парите за майчинство не стигат, също нямам нищо против майките да получат и те 13-та заплата. Но пенсионерите не са виновни, че това не става. Виновниците ще си получат допълнителните заплати, премии и комисиони, защо не протестирате срещу това?

# 9
  • Мнения: 227
Ох, айде стига сте се възмущавали и отвращавали и оставете тия емотикони малко да си починат. И уточнявайте в заглавието, че става въпрос за стотачката на горките взели-дали пенсионери, че да не се бъркам да отварям темата.
Peace
Много се зарадва моята майка,ще може да си вземе лекарствата без притеснения поне този месец.Пенсията и е 70 лв..

# 10
  • Мнения: 2 161
Здравей,

Ей сега ще ти наскочат куп хиени да те обезкостят ( няма да ги споменавам поименно) Twisted Evil
Инъче, да и аз се отвращавам от това. Нека има за пенсионерите, но да не забравят и децата Sick
Ти си хиената в случая.Искаш да ръфнеш от парите на бедния пенсионер?

# 11
  • Мнения: 1 533
Ох, айде стига сте се възмущавали и отвращавали и оставете тия емотикони малко да си починат. И уточнявайте в заглавието, че става въпрос за стотачката на горките взели-дали пенсионери, че да не се бъркам да отварям темата.
Peace
Много се зарадва моята майка,ще може да си вземе лекарствата без притеснения поне този месец.Пенсията и е 70 лв..

И моята майка се зарадва, защото щели да могат да си платят гражданската отговорност за колата, инак обмисляли да я продават, раздрънканата си бричка.

И да, няма лошо и на други да се даде, но ако питат мен, по-добре да ги дадат на пенсионерите, за да си хапнат нещо вкусно по Коледа, отколкото на родителите, които просто ще купят още някоя излишна играчка, която ако не се счупи сед два дни, ще омръзне.

# 12
  • Мнения: 2 401
Мислех да скачам, ама те момичетата са написали и моето мнение.  Само да добавя, че и на мен ми писна от мрънкала, здрави и прави, на които държавата е толкова задължена.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И Калина не мога да не подкрепя. Пенсионерите поне ще запълнят някоя дупка в бюджета. А за нас това ще са пари, които просто трябва да похарчим.
Поне от писанията форумски човек остава с впечатление, че 100лв са джобни пари. И то до обяд.

# 14
  • Мнения: 984
Изборът на пенсионерите или на децата да се дадат повече, не знам как да го нарека, пари, добавки или помощи е несъстоятелен.
Не е нормално да се избира по-малкото зло - това е абсурдна ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт