Овулация на 8-ми ден и кървене?

  • 2 490
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
 Здравейте, от доста време следя форума, намирам ценна информация. И сега се рових доста, но нямам време за повече и ще си задам въпроса направо : не зная какво става, но снощи внезапно от мен "изпадна" голямо количество белезникава слуз с кървави нишки, имаше и нещо ръждиво. Първият ден на цикъла ми беше на 29 -ти, цикълът ми дойде нормално - на 28- ия ден и продължи три дни. (обикновено продължава между три и пет дни) Изпаднах в паника,  помолих  се на един гинеколог чрез моя роднина, който ме прие по спешност още същата вечер. Нищо не откри на видеозон. При прегледа взе от гадорията, която продължаваже да излиза от мен и я погледна на микроскоп, каза, че е овулация... Изписа ми калций, фосфор и витамин с, както и малко успокоителни Embarassed Яйчникът ме боля неприятно, пробождащо цяла нощ, боли ме и сега, но не е постоянно. Не зная какво става, слузта продължава да се отделя, кафеникава и ръждива, лекарят каза да отида пак, ако продължи повече от утре,тоест днес... Нищо не разбирам! Киста? Полипи? Правих тест за бременност - вчера, отрицателен... И просто не зная, може и да е от прекалената ми нервност, не зная вече.

# 1
  • Мнения: 820
Ако си в овулация много лесно ще се види на видеозон а също и дали имаш кисти. Не те ли погледна този лекар newsm78 . Ако е овулация, каква е причината за паниката? Това си е норамлен процес при някои е по-рано при други по-късно. Не е причина да пиеш успокоителни Thinking
Не е лоша идея след като се притесняваш толкова да си проследиш няколко цикъла с фоликуметрия, кога точно ти е овулацията.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 20:03 от Didka_M

# 2
  • Мнения: 11
Хм, наистина ли се вижда? Във всеки случай гадорията изчезна днес и съм много по-добре, вкл. и психически Simple Smile Благодаря за съвета, голяма съм паникьорка Blush Хубав ден и весел празник на всички! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт