clostilbegyt

  • 46 020
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 233
Zdraveite!
  Predpisaha mi Clostilbegyt ot 3 do 7 den ot cikula, i posle ot 18 do 27 den Dufaston. Lekaria mi obiasni, 4e imam kolebliva temperatura i moje bi tova e pri4inata poradi koiato ne moga da zabremeneia. Spermogramata na supruga mi ne pokazva nikakvi otklonenia, a i moite izsledvania sa dobri. Ima li miasto za niakakvo pritesnenie, do kolko 6te bude efikasno le4enieto i kak da preodoleia leklata panika, koiato zapo4va da me obhva6ta? Doktora mi garantira, 4e do 2-3 meseca 6te ima bremennost?6te mi se da mu viarvam, no....

# 1
  • Мнения: 7 803
вярвай му 100 %  Laughing
аz съм живото докаzателство zа това  Wink
има обаче едно малко но може да са блиzнаци като при мен  Wink иначе на 2 месец от Clostilbegyt zабременях  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
Цитат на: jumper
вярвай му 100 %  Laughing
аz съм живото докаzателство zа това  Wink
има обаче едно малко но може да са блиzнаци като при мен  Wink иначе на 2 месец от Clostilbegyt zабременях  Simple Smile

 

  Ами супер-с един куршум-2 заека. Laughing

# 3
  • Мнения: 7 803
да така е  Laughing

# 4
  • Мнения: 7 716
Моля те, пиши на кирилица, snej_7. От колко време пробвате?

# 5
  • Мнения: 507
Снежи,
Аз съм на същото лечение като, миналият месец не се брой, защото ми предизвикаха цикъла по този начин. Сега меря БТ и пия Clostilbegyt - 5 дни от първия ден след като ми дойде, а на 14 ден след като ми е дошло пия 10 дни - Dushaston. Моя доктор също каза, че се забременявало доста бързо от това лечение. И аз съм се настойла позитивно и се надявам скоро да стане. Така, че и ти си мисли хубави неща и всичко ще е наред.
Виж на Jumper, как си има страхотни близначета. Heart Eyes  Значи е вярно, че става. Praynig Успех Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 7 803
GeryD zаЩо мериШ БТ с хапчетата янма нужда тя е от 4 до 10 дни след последния прием  Wink

# 7
  • Мнения: 507
Доктора ми каза да я меря,  Embarassed незнам не съм се замисляла до сега.  Embarassed Ще го питам като се прибере от чужбина.  Ти си права, че винаги има ову, даже го пишеше в листовката на лекартвото. Благодаря  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 7 803
ами не мерих просто се наслаждавахме на ХХХ и важните дни не ги пропускахме  Wink

# 9
  • Русе
  • Мнения: 526
Аз също пия Клостилбегит и Дуфастон и меря БТ. При мен графиката е много колеблива и овулацията всеки път е по различно време. Вече съм се видяла в чудо как да определя фертилните си дни Cry През януари и февруари пих същите лекарства по схема, но не можах да определя кога точно ми е овулацията и сме я изпуснали Embarassed Дано този цикъл да имам по-голям успех Praynig Разбира се успех и на всички"колежки", които искат по-скоро да станат мами Flowers Sunflower

# 10
  • Мнения: 7 803
на моята опаковка пиШе 4 до 10 дни след последния прием който на мен ми беШе на 7я ден и точно преz теzи дни бебеправихме БТ мерех преди това после повярвах на описанието на хапчетата и на втория месец стана те бяха 3 но първия му иzпуснахме важните дни нямаШе как та не се брои

# 11
  • Русе
  • Мнения: 526
Като казахте сега и аз се зачетох в опаковката по-подробно. Наистина пише, че овулацията настъпва обикновено в 11-15 ден от цикъла и аз до сега така си мислех, ама не е. Гледам си тука една графика с 35 дневен цикъл и овулацията ми е била на 21-вия ден. На всичките ми графики имам рязко повишение на температурата на 13 - 16 ден, следва спад и ново повишаване около 21-22  ден. Според моя лекар овулацията ми е на второто повишение, а защо се получава така още не сме разбрали.

# 12
  • Мнения: 7 803
ами ако доктора бърка и на първото повиШение ? а то с теzи хапчета е нормално да се отделя повече от 1 яйцеклетка не по едно и съЩо време

# 13
  • Мнения: 1 233
При мен овулацията е около 20-ия ден. Но и доктора ми не е съвсем сигурен, защото температурата е доста колеблива.

# 14
  • Мнения: 7 716
Обикновено лекарите не признават температурата като точен метод за определянето на овулацията. Те изпозват ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт