Въпросче за бебе на почти 4 месеца

  • 1 660
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте мами искам да попитам дали след навършване на 4 месеца бебето може да стои в количката в полулегнало полужение , питам това защото бях чула че на 4 месеца вече може да се вдигне облегалката на количката от напълно легнало ниво на следващото по горно. Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 2 131
Аз мисля, че може

# 2
  • Мнения: 176
Доколкото знам е добре да е в положение, като в люлка, тоест да е повдигната и долната част на тялото, абе, как го обясних - дано си ме разбрала.
Нашата количка няма напълно легнало положение, така, че от смаото начало е била на около 30 градусов наклон.
Абе - най-добре питай педито - тя ще каже.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 718
мисля, че ви е рано още Rolling Eyes
на синът ми това положение не му беше удобно изобщо, като започна да седи стабилно минахме направо на седящо положение

# 4
  • Мнения: 294
Може , стига ъгълът да не е прекалено висок (мисля ,че 45 градуса е добре ) и тежестта да пада на гърба, а не на кръста!

# 5
  • Мнения: 353
На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.

# 6
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Може при малък наклон на количката. Аз сложих моята бебка седнала чак, когато започна  да седи сама стабилно(7 месеца). Педито каза, че преди това само ще мъча бебето  33uu

# 7
  • Мнения: 5 940
На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.
И аз така.

# 8
  • Мнения: 521
Мерси за бързите отговори момичета

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз съм чувала че при момиченцата може от 4 месец,а при момченцата малко по късно.

# 10
  • Мнения: 10 982
На малък наклон от 30 градуса може.

Аз съм чувала че при момиченцата може от 4 месец,а при момченцата малко по късно.

Защо е така, знае ли някой?

# 11
  • Мнения: 1 207
Аз съм чувала противоположни мнения за това,но синът ми сам показа кога вече е готов за полулегнало положение.Започна да плаче,че иска вече да гледа когато го возя в количката ,а не да е в напълн легнало положение и тогава смених зимния кош с коша за кола.Тогава беше точно на 4-5 мсеца.

# 12
  • Мнения: 491
И аз започнах да я слагам така на 45 градуса в 4-5 месец и вече си стои доста стабилно.Аз съм на мнение,че ако на бебчо не му е удобно ще плаче и да се сърди.

# 13
  • Мнения: 206
На четири месеца може да се слага в полулегнало положение. Ние това го направихме дори по-рано по препоръка на педиатри заради повръщане и нямахме проблеми и на пет месеца вече бяхме седнали.

# 14
  • Мнения: 7 723
Може. Да.

Общи условия

Активация на акаунт