Запушен нос, без да тече СПЕШНО ЗА ПРЕДИ СЪН

  • 2 238
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Ох,  Sad, пак проблем.
Нещо се предадохме на боледуването последно време.

Има сега запушен нос. Не тече, не кашля, нищо. Но го чувам как му хърка нослето.

Какво да му приложа - сега преди да легне днес.

Преглед при лекарката ни - утре.

Как да го облекча сега. Има температура(варира 37.5 - 37.9), но тя видимо не го мъчи. Още не съм му дала нищо за температурата. Следя сега дали се покачва или е постоянна.
Но нослето определено хърка. Преди малко изкара един голям сопол. Откакто сме заедно сега следобед все повече се усеща, че нослето е запушено.

Утре сме на лекар - това ясно, но днес как да го облекча.

# 1
  • Мнения: 2 005
Сложи му свинска маз вътре в ноздричките и отвън му намажи нослето , просто отпушва и действа добре Peace

# 2
  • Мнения: 2 732
Първо пръсни Стеримар и да издуха носа .После пръсни с Олинт за деца -отпушва носа .

# 3
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
Каквото и да правим спасение няма,тръгне ли веднъж няма спирка цяла седмица/най -малко/ ooooh! .Аз пръскам със спрея Алое Фърст

# 4
  • Мнения: X
Първо слагам крем Низита в нослето, после Стеримар и накрая Виброцил за преди сън.

# 5
  • Мнения: 134
щом и температура е имало детето давай витамин Ц  първо в нослето по една пипетка и каквото остане от ампулата в устата ако можеш капки не ползвай особенно такива който съдържат ксилометазолин (ксизал, олинт и ксилометазолин,тези знам но може да има и други,вярно че отпушват ,но не е полезен ксилометазолина)
като се върнете от лекаря пиши  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 520
Та ние се оказахме с  възпалени сливици. Подута трета сливица. Личната вика да я махаме.
Това на прима виста, де, защото не сме ходили при специалист още. Сега се лекуваме.
Изписа ни антибиотик веднага - ДУРАЦЕФ за 7 дни.

И преди при прегледи са ни казвали, че има трета сливица, но никога не сме имали проблеми с нея, изобщо досега със сливиците. И аз чаках да попорасне, евентуално да я махаме.
Сега чета насам натам информация, да видя какви са вариантите. Заради други притеснения с него, направо ми се изправя косата като си помисля за пълна упойка, ама дали няма да го измъча ако е с местна само. Но, ще видим, де, няма веднага на операция да се хвърлим.
Гледам и от преди, тук има много инфо.
За първи път боледуваме от сливици.

Но антибиотика веднага го облекчи и е като нов. Температура повече не е вдигал, след като започнахме приема. Иначе онзи ден на прегледа пак вдигна 39.

Та, с една дума, при нас се оказаха сливиците причина за температурата.
Дано бързо се оправим. 

# 7
Не си и помисляй за вадене на сливици с месна упойка. Пълен ужас е. Аз, 30 години по-късно, още си спимням този кошмар, когато ми вадиха сливиците с месна. Не бих го причинила на детето си

# 8
  • Мнения: 4 915
Хм, на мен пък ми вадиха сливица, когато бях на 6 годинки и беше без упойка. Не болеше. Най-неприятното е, когато ти бръкнат в гърлото с едни щипци и ти се гади, инстинктивно искаш да затвориш уста, но няма как.

Имала съм операция с пълна упойка - е, това вече е гадно. Събуждането е тежко.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт