Въпрос за овулацията

  • 644
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, искам да ви попитам какво мислите вие по въпроса. Няколко пъти вече се е случвало при фоликулуметрията да установим, че един фоликул се пука и ден или два след това се пука втори. Та въпроса ми е втория фоликул като се пукне отново ли е,  как да кажа - пълноценна овулацията? Питам защото този месец овулацията ми беше много рано, на 12 ден, обикновено е към 17, и май го пропуснахме първия фоликул, втория... надявам се да сме го улучили кога се е пукнал, че малко се обърквам с тези два фоликула. А този месец лигавицата на матката беше много хубава, фоликулите с хубава форма, и кофти ако не сме ги използвали, тъй като нали споделих с вас, че не мога да пия повече хормонални лекарства, заради проблеми с гърдите и ще се надяваме моя организъм да заработи, а и момента да улучим.... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако спукването е с разлика от един-два дни, се приема, че всеки от фоликулите може да бъде пълноценен, както и двата.

# 2
Това ми намирисва на близнаци... Peace...дай боже двойна радост да те сполети... Crazy
Би ли споделила за проблема си с гърдите че и аз не съм добре имам фиброкистозна мастопатия но много ме болят и се тревожа.Да не излизам от темата ако искаш ми пиши на лични...

Общи условия

Активация на акаунт