Чухте ли какво казаха за детските тази вечер?

  • 675
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Гледахте ли тази вечер по новините тапанарите приели детските надбавки да са 25 лева ама за близнаци нищо не казаха.Казаха ,че се вдига прагът от 200 но 300 лева минимален доход на член от семейството ,нямам думи .

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 841
Доколкото слушах с половин ухо, разбрах, че е предложение и ще се разглежда,
а не че са го приели / може и да бъркам, за което се извинявам, ако е така/.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Само предложение е все още. Но мен и в този вид няма да ме огрее. Ще плащам данъци,че децата на тези, дето се осигуряват на минималната,а не на реалната си заплата и ромите, да могат да получат парите.

# 3
  • Мнения: 581
  По 25 цирея на г*****те всеки ден да им излизат дано!

# 4
  • Мнения: 8 999
Майната им! Изобщо не ми пука за детските. Не разчитам на тези пари. Интересува ме само моя доход и този на мъжа ми. С 25 или 50 лева на месец нито ще обеднея, нито ще забогатея.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Майната им! Изобщо не ми пука за детските. Не разчитам на тези пари. Интересува ме само моя доход и този на мъжа ми. С 25 или 50 лева на месец нито ще обеднея, нито ще забогатея.
На мен също не ми пука и съм доста далече от взимането им,но не искам и тези които си крият доходите, да се облагодетестват на мой гръб.После,след гдини и за пенсии ще пищят и пак от нашите ще им се дава.  А и защо да не взема за детето 300 лв и да му куоя нещо с кеф.

# 6
  • Мнения: 4 181
Гледахте ли тази вечер по новините тапанарите приели детските надбавки да са 25 лева ама за близнаци нищо не казаха.Казаха ,че се вдига прагът от 200 но 300 лева минимален доход на член от семейството ,нямам думи .
извинявай, но би ли ми обяснила за какво точно нямаш думи?
за това, че увеличават размера
за това , че повече хора ще взимат детски ли, за кое?

освен това, това е предложение на БСП, никой не го е приел.
Освен това, никъде не е казано, че няма да се предложат двойни детски за близнаците.

# 7
  • Мнения: 1 207
Майната им! Изобщо не ми пука за детските. Не разчитам на тези пари. Интересува ме само моя доход и този на мъжа ми. С 25 или 50 лева на месец нито ще обеднея, нито ще забогатея.
Дано могат повече хора да кажат това. Praynig

# 8
  • Мнения: 166
По 25 цирея на г*****те всеки ден да им излизат дано!     браво на  ZORI  НЯМАМ ДУМИ за това ,че вдигат цените тройно и както на тях им е изгодно и наистина пак ромите ще са облагодетелствани на гърба на тези дето си плащат данъците .ТЕЗИ ОТ ПАРЛАМЕНТА ЗАЩО НЕ СИ ВДИГНАТ ЗАПЛАТИТЕ СЪС ПО 5 ЛЕВА ,нямали най сетне в тая държава да се вдигнат хората ами да търпят всичко на запад цените били еди какви си АМИ ЗНАЕТЕ ЛИ ЗАПЛАТИТЕ ИМ КАКВИ СА ПЪК ВИЕ ТУК СЕ РАДВАТЕ НА 1000 ЛЕВА ЗАПЛАТА ами ние в малките градове с по 180 лева заплата да мрем ли?

Общи условия

Активация на акаунт