може ли някой ходил при диетолог

  • 12 037
  • 75
  •   1
Отговори
да сподели някакво примерно меню. много благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 734
До колкото знам, менютата изготвени от диетолог са абсолютно индивидуални и не вършат работа при различните хора. То това е и смисъла

# 2
  • Мнения: 3 861
Aз лично не съм, но възнамерявам скоро да го направя. Аз съм чувала много добри отзиви за доц. Байкова, моя приятелка в момента ходи при нея. Скъпичко взима, (20-30лв. на ходене - 1 в седмицата)но резултатите са трайни и  не се гладува. Не свалят кг. много бързо, но каквото се свали не се връща...

# 3
  • Мнения: 554
Аз ходих при Байкова след като родих.
Исках режим при който може да се отслабва при кърмене.
Тя ми даде диета която включваше пиле,риба,два вида зеленчуци и кисело мляко.След третият ден не можех да стана от леглото,падна ми кръвната захар(установено след кръвно изследване),кърмата драстично намаля Close !
Моите отзиви за Байкова са много негативни,но това е мое мнение!Има хора на които много е помогнала!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
Аз мога да ти пратя от Ипократис дай мейл, за 10 дни отслабнах с 3 кила, после престанах да я пазя провалих се  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Puppy dog , сега по първи май сме на едно фирмено освинване и след това пак почвам, верно е индивидуално, но ако решиш няма проблем да я пусна.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
@Lilly аз съм при Байкова вече близо 3 месеца  и продължавам...
30 лв взима но си струва
а и тя като човек и много готина

аз няма да публикувам диетите, които ми дава тя, не защото не искам да помогна на някой или защото видиш аз съм си плащала за това, а зощот оне смятам, че е коректно - раздавам на достатъчно приятелки, но да пускам в интернет мисля, че е прекалено- това е моето виждане

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Наде, колко кг свали досега с диетите на Байкова?

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: bibi
Аз мога да ти пратя от Ипократис дай мейл, за 10 дни отслабнах с 3 кила, после престанах да я пазя провалих се  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Puppy dog , сега по първи май сме на едно фирмено освинване и след това пак почвам, верно е индивидуално, но ако решиш няма проблем да я пусна.

Би ли я пратила и на мен? Че тук в нашата провинция изобщо няма такива специалисти. Благодаря предварително!
anuschka@abv.bg

# 8
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: DEianaZ
Наде, колко кг свали досега с диетите на Байкова?
ами 8 от 25ти януари
бавно кама, че свалям но пък някой път завивам от написаното  Embarassed /но си и казвам на жената, няма кво да я будалкам, тя е доволна каза, че така трябва да се свалят/, а и добих елементарни навици за сега

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: THERION
Цитат на: DEianaZ
Наде, колко кг свали досега с диетите на Байкова?
ами 8 от 25ти януари
бавно кама, че свалям но пък някой път завивам от написаното  Embarassed /но си и казвам на жената, няма кво да я будалкам, тя е доволна каза, че така трябва да се свалят/, а и добих елементарни навици за сега

а аз бях като войник . спазвах ги много стриктно, но наистина каквото съм свалила при нея не се качва

# 10
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: DEianaZ
а аз бях като войник . спазвах ги много стриктно, но наистина каквото съм свалила при нея не се качва
то туй да си като войник се придобива с времето  Wink ти си по- старо куче Sunglasses е, аз като казвам завивам - не се освинвам де  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 399
Къде се намира кабинета на тази Байкова??

# 12
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: stela78
Къде се намира кабинета на тази Байкова??
пращам ти на лични

# 13
  • Мнения: 399
Много мерси  love001   love001   love001

# 14
  • Мнения: 834
А как протича самият преглед и какво представлява?

Общи условия

Активация на акаунт